Через коронавірус МАУ скорочує рейси до 16 країн

 

Найбільша вітчизняна авіакомпанія – “Міжнародні авіалінії України” – на тлі поширення у світі коронавірусу оголосила про скорочення деяких рейсів до 16 країн світу, а також скасовує деякі другі рейси щодоби в межах України.

Про це сказано в повідомленні пресслужби МАУ у вівторок, 10 березня.

“У зв’язку з рекомендаціями урядів багатьох країн щодо уникнення масових заходів, обмеження інтенсивності пересування між країнами та пов’язаним з цим зниженням попиту на авіаперельоти, МАУ скасовує деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великобританії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії, Данії, а також другу частоту окремих внутрішніх рейсів в межах України”, – ідеться в повідомленні.

Про подальші рішення авіакомпанії в контексті введення карантину в Італії буде додатково повідомлено згодом.

В МАУ рекомендують пасажирам перевіряти статус своїх рейсів за кілька днів до вильоту на сайті компанії або телефонувати в контактний центр.

Ще одна українська авіакомпанія – SkyUpінформує про те, що розглядає можливість зміни польотної програми через поширення коронавірусу.

“Наразі зовнішні обставини вносять свої поправки до масштабних планів SkyUp Airlines. Ми готуємо розгорнуту відповідь з приводу можливих змін польотної програми”, – зазначили в авіакомпанії.

Читайте також:
Коронавірус виявили у всіх країнах ЄС, Італія йде на карантин

Ізраїль через коронавірус обмежує в’їзд в країну для всіх іноземців

Як інформувала “Новинарня“, в Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.

Згодом стало відомо, що вірус не настільки небезпечний, як вважалося спочатку, і виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають. Однак вакцини від COVID-19 наразі не винайшли.
Уже вилікувалися двоє українців із персоналу круїзного лайнера Diamond Princess, у яких раніше діагностували зараження вірусом COVID-19. Натомість захворіли ще двоє українських членів команди лайнера.

За даними інфографіки Інститут Гопкінса, станом на день 10 березня у світі зафіксовано понад 116,1 тисячі випадків зараження коронавірусом. 4088 осіб померла від ускладнень, викликаних COVID-19. Вилікувалися – 64385 людей.

Найбільше інфікованих у Китаї – 80757 (померли – 3136), на друге місце за поширенням вірусу вийшла Італія – 9172 інфікованих (463 померлі). В Ірані – 8042 інфіковані (291 померлий), у Південній Кореї – 7513 (54 померлі).

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною. Він залишається єдиним інфікованим в Україні. Станом на 10 березня в Україні на COVID-19 перевірили 40 осіб, жодна нова підозра не підтвердилася.

5 березня в Нових Санжарах на Полтавщині закінчилася двотижнева обсервація у евакуйованих, що 20 лютого прибули із Китаю через коронавірус.

Читайте також:
Поширення коронавірусу сталося внаслідок витоку з лабораторії в Ухані, – Данілов

Як протидіяти коронавірусу в Україні: поради від Уляни Супрун

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна