Склад нової Верховної Ради: по фракціях, поіменно

 

Після того, як Центральна виборча комісія в п’ятницю, 26 липня, порахувала 100% електронних протоколів з округів, стало відомо, якою буде Верховна Рада ІХ скликання поіменно.

Новинарня” склала список усіх депутатів нового парламенту – по фракціях, разом із самовисуванцями та обранцями мажоритарних округів.

“Слуга народу”

за партійним списком

1. Разумков Дмитро
2. Стефанчук Руслан
3. Венедіктова Ірина
4. Арахамія Давид
5. Янченко Галина
6. Федоров Михайло
7. Корнієнко Олександр
8. Красносільська Анастасія
9. Ткаченко Олександр Владиславович
10. Беленюк Жан
11. Бабак Сергій
12. Криклій Владислав
13. Шуляк Олена
14. Наталуха Дмитро
15. Ясько Єлизавета
16. Оржель Олексій
17. Герус Андрій
18. Радуцький Михайло
19. Монастирський Денис
20. Гетманцев Данило
21. Малюська Денис
22. Холодов Андрій
23. Лерос Гео Багратович
24. Кальченко Сергій
25. Ткаченко Максим
26. Чернєв Єгор
27. Юраш Святослав
28. Сушко Павло
29. Верещук Ірина
30. Кубраков Олександр
31. Діденко Юлія
32. Соломчук Дмитро
33. Ананченко Михайло
34. Коваленко Анна
35. Неклюдов Владлен
36. Кривошеєв Ігор
37. Іонушас Сергій
38. Завітневич Олександр
39. Струневич Вадим
40. Воронов Володимир
41. Арістов Юрій
42. Кисіль Юрій
43. Галайчук Вадим
44. Ковальов Артем
45. Стернічук Валерій
46. Михайлюк Галина
47. Бабій Роман
48. Качура Олександр
49. Новосад Анна
50. Культенко Артем
51. Марусяк Олег
52. Кириченко Микола
53. Третьякова Галина
54. Халімон Павло
55. Мошенець Олена
56. Саладуха Ольга
57. Коваль Ольга
58. Загоруйко Аліна
59. Бондаренко Олег
60. Крячко Михайло
61. Бардіна Марина
62. Марченко Людмила
63. Юнаков Іван
64. Володіна Дарина
65. Савченко Ольга
66. Гринчук Оксана
67. Козак Володимир
68. Лисюк Андрій
69. Сова Олександр
70. Ватрас Володимир
71. Мулик Роман
72. Тарасов Олег
73. Костюх Анатолій
74. Брагар Євген
75. Безгін Віталій
75. Салійчук Олександр
77. Рєпіна Елла
78. Пушкаренко Арсеній
79. Заблоцький Мар’ян
80. Клочко Андрій
81. Овчинникова Юлія
82. Мережко Олександр
83. Устенко Олексій
84. Кабанов Олександр
85. Веніславський Федір
86. Булах Лада
87. Петруняк Євген
88. Маріковський Олександр
89. Федієнко Олександр
90. Мотовиловець Андрій
91. Колісник Ганна
92. Богуцька Єлизавета
93. Нагаєвський Артем
94. Потураєв Микита
95. Якименко Павло
96. Кунаєв Артем
97. Припутень Дмитро
98. Павлюк Максим
99. Мокан Василь
100. Підласа Роксолана
101. Торохтій Богдан
102. Дмитрієва Оксана
103. Шол Маргарита
104. Костін Андрій
105. Горбенко Руслан
106. Жупанін Андрій
107. Тістик Ростислав
108. Кравчук Євгенія
109. Яковлєва Неллі
110. Гривко Сергій
111. Павловський Петро
112. Аллахвердієва Ірина
113. Вінтоняк Олена
114. Заславський Юрій
115. Задорожний Андрій
116. Шипайло Остап
117. Шинкаренко Іван
118. Совгиря Ольга
119. Крейденко Володимир
120. Тарасенко Тарас
121. Сольский Микола
122. Фролов Павло
123. Новиков Михайло
124. Подгорна Вікторія

за мажоритарними округами

Вінницька область
125. ОВО №11. Пашковський Максим
126. ОВО №12. Драбовський Анатолій
127. ОВО №14. Борзова Ірина

Волинська область
128. ОВО №20. В’ячеслав Рубльов

Дніпропетровська область
129. ОВО №24. Кисилевський Дмитро
130. ОВО №25. Бужанський Максим
131. ОВО №26. Нестеренко Кирилл
132. ОВО №27. Медяник В’ячеслав
133. ОВО №28. Мисягін Юрій
134. ОВО №29. Демченко Сергій
135. ОВО №30. Лічман Ганна
136. ОВО №31. Захарченко Володимир
137. ОВО №32. Криворучкіна Олена
138. ОВО №33. Корявченков Юрій
139. ОВО №34. Чорний Дмитро
140. ОВО №35. Герман Денис
141. ОВО №36. Каптєлов Роман
142. ОВО №38. Бородін Владислав
143. ОВО №39. Северин Сергій
144. ОВО №40. Трухін Олександр

Житомирська область
145. ОВО №62. Герасименко Ігор
146. ОВО №63. Кицак Богдан
147. ОВО №65. Костюк Дмитро
148. ОВО №66. Грищенко Тетяна
149. ОВО №67. Кузьміних Сергій

Закарпатська область
150. ОВО №70. Лаба Михайло

Запорізька область
151. ОВО №74. Касай Геннадій
152. ОВО №75. Соха Роман
153. ОВО №76. Шевченко Євгеній
154. ОВО №77. Штепа Сергій
155. ОВО №79. Яцик Юлія
156. ОВО №81. Мельник Павло
157. ОВО №82. Нікітіна Марина

Івано-Франківська область
158. ОВО №84. Фріс Ігор
159. ОВО №85. Прощук Едуард
160. ОВО №86. Матусевич Олександр
161. ОВО №87. Андрійович Зіновій
162. ОВО №89. Тимофійчук Володимир

Київська область
163. ОВО №91. Дунда Олег
164. ОВО №92. Колюх Валерій
165. ОВО №93. Скороход Анна
166. ОВО №94. Дубінський Олександр
167. ОВО №95. Горобець Олександр
168. ОВО №96. Василевська-Смаглюк Ольга
169. ОВО №97. Галушко Микола
170. ОВО №98. Бунін Сергій

Кіровоградська область
171. ОВО №99. Дануца Олександр
172. ОВО №100. Мурдій Ігор
173. ОВО №101. Кузбит Юрій
174. ОВО №103. Воронько Олег

Луганська область
175. ОВО №106. Кузнєцов Олексій

Львівська область
176. ОВО №121. Саламаха Орест
177. ОВО №124. Камельчук Юрій

Миколаївська область
178. ОВО №127. Пасічний Олександр
179. ОВО №128. Гайду Олександр
180. ОВО №129. Копитін Ігор
181. ОВО №130. Негулевський Ігор
182. ОВО №131. Чорноморов Артем
183. ОВО №132. Дирдін Максим

Одеська область
184. ОВО №133. Дмитрук Артем
185. ОВО №134. Колєв Олег
186. ОВО №135. Леонов Олексій
187. ОВО №136. Горенюк Олександр
188. ОВО №138. Чернявський Степан
189. ОВО №139. Васильковський Ігор
190. ОВО №140. Колебошин Сергій
191. ОВО №141. Ткаченко Олександр Михайлович

Полтавська область
192. ОВО №144. Нальотов Дмитро
193. ОВО №145. Боблях Андрій
194. ОВО №148. Ляшенко Анастасія
195. ОВО №149. Касай Костянтин
196. ОВО №150. Мовчан Олексій
197. ОВО №151. Березін Максим

Рівненська область
198. ОВО №152. Ковальчук Олександр
199. ОВО №153. Іванісов Роман
200. ОВО №154. Аліксійчук Олександр
201. ОВО №156. Литвиненко Сергій

Сумська область
202. ОВО №157. Рябуха Тетяна
203. ОВО №158. Васильєв Ігор
204. ОВО №161. Гузенко Максим
205. ОВО №162. Задорожній Микола

Тернопільська область
206. ОВО №163. Богданець Андрій
207. ОВО №164. Василів Ігор
208. ОВО №167. Гевко Володимир

Харківська область
209. ОВО №168. Мезенцева Марія
210. ОВО №169. Куницький Олександр
211. ОВО №170. Одарченко Андрій
212. ОВО №171. Кінзбурська Вікторія
213. ОВО №172. Здебський Юрій
214. ОВО №173. Бакумов Олександр
215. ОВО №175. Пивоваров Євген
216. ОВО №177. Любота Дмитро
217. ОВО №178. Літвінов Олександр
218. ОВО №179. Кучер Олексій
219. ОВО №180. Красов Олексій
220. ОВО №181. Микиша Дмитро

Херсонська область
221. ОВО №182. Павліш Павло
222. ОВО №183. Вагнєр Вікторія
223. ОВО №185. Іванов Володимир
224. ОВО №186. Ковальов Олексій

Хмельницька область
225. ОВО №187. Стефанчук Микола
226. ОВО №189. Копанчук Олена
227. ОВО №190. Жмеренецький Олексій
228. ОВО №193. Марчук Ігор

Черкаська область
229. ОВО №194. Шпак Любов
230. ОВО №195. Арсенюк Олег
231. ОВО №196. Стріхарський Андрій
232. ОВО №197. Скічко Олександр
233. ОВО №199. Нагорняк Сергій

Чернівецька область
234. ОВО №201. Лис Олена
235. ОВО №202. Заремський Максим
236. ОВО №203. Мазурашу Георгій
237. ОВО №204. Божик Валерій

Чернігівська область
238. ОВО №205. Семінський Олег
239. ОВО №206. Поляков Антон
240. ОВО №207. Зуєв Максим
241. ОВО №209. Зуб Валерій

м. Київ
242. ОВО №211. Юрченко Олександр
243. ОВО №212. Перебийніс Максим
244. ОВО №213. Дубнов Артем
245. ОВО №214. Швець Сергій
246. ОВО №215. Яременко Богдан
247. ОВО №216. Леся Забуранна
248. ОВО №217. Безугла Мар’яна
249. ОВО №218. Гурін Дмитро
250. ОВО №219. Тищенко Микола
251. ОВО №220. Бондар Ганна
252. ОВО №221. Пуртова Анна
253. ОВО №222. Грищук Роман
254. ОВО №223. Буймістер Людмила

Читайте також:
“Слуга народу” усунула з партійного списку сім осіб

“Опозиційна платформа – За життя”

за партійним списком

1. Бойко Юрій
2. Рабінович Вадим
3. Медведчук Віктор
4. Королевська Наталія
5. Льовочкін Сергій
6. Німченко Василь
7. Шуфрич Нестор
8. Ларін Сергій
9. Дунаєв Сергій
10. Козак Тарас
11. Столар Вадим
12. Іоффе Юлій
13. Папієв Михайло
14. Абрамович Ігор
15. Ісаєнко Дмитро
16. Скорик Микола
17. Суркіс Григорій
18. Кісільов Ігор
19. Загородній Юрій
20. Бурміч Анатолій
21. Льовочкіна Юлія
22. Колтунович Олександр
23. Мамка Григорій
24. Кальцев Володимир
25. Павленко Юрій
26. Приходько Наталія
27. Чорний Віктор
28. Борт Віталій
29. Макаренко Михайло
30. Волошин Олег
31. Плачкова Тетяна
32. Пузанов Олександр
33. Мамоян Суто
34. Кива Ілля
35. Кузьмін Ренат
36. Качний Олександр
37. Славицька Антоніна

за мажоритарними округами

Донецька область
38. ОВО №46. Христенко Федір
39. ОВО №47. Солод Юрій
40. ОВО №49. Гнатенко Валерій
41. ОВО №59. Мороз Володимир

Запорізька область
42. ОВО №78. Пономарьов Олександр

Луганська область
43. ОВО №113. Лукашев Олександр

Читайте також:
Із 25 екскандидатів у президенти семеро пробилися до Ради. ІНФОГРАФІКА

ВО “Батьківщина”

за партійним списком

1. Тимошенко Юлія
2. Тарута Сергій
3. Наливайченко Валентин
4. Соболєв Сергій
5. Кондратюк Олена
6. Кириленко Іван
7. Кожем’якін Андрій
8. Немиря Григорій
9. Власенко Сергій
10. Дубіль Валерій
11. Абдуллін Олександр
12. Крулько Іван
13. Лабунська Анжеліка
14. Бондарєв Костянтин
15. Цимбалюк Михайло
16. Данілов Віталій
17. Бєлькова Ольга
18. Кучеренко Олексій
19. Ніколаєнко Андрій
20. Волинець Михайло
21. Пузійчук Андрій
22. Шкрум Альона
23. Кабаченко Володимир
24. Івченко Вадим

за мажоритарними округами

Вінницька область
25. ОВО №18. Мейдич Олег

Донецька область
26. ОВО №52. Яковенко Євген

“Європейська солідарність”

за партійним списком

1. Порошенко Петро
2. Парубій Андрій
3. Геращенко Ірина
4. Забродський Михайло
5. Федина Софія
6. Джемілєв Мустафа
7. Зінкевич Яна
8. Чийгоз Ахтем
9. Синютка Олег
10. Климпуш-Цинцадзе Іванна
11. Герасимов Артур
12. Кубів Степан
13. Фріз Ірина
14. Южаніна Ніна
15. Луценко Ірина
16. Сюмар Вікторія
17. Ар’єв Володимир
18. Павленко Ростислав
19. Величкович Микола
20. Алєксєєв Сергій
21. Князевич Руслан
22. Саврасов Максим
23. Іонова Марія

за мажоритарними округами

Львівська область
24. ОВО №116. Княжицький Микола
25. ОВО №119. Бондар Михайло

Читайте також:
Електоральна карта України: партії-переможці по дільницях. ІНФОГРАФІКА

“Голос”

за партійним списком

1. Вакарчук Святослав
2. Клименко Юлія
3. Рудик Кіра
4. Железняк Ярослав
5. Устінова Олександра
6. Макаров Олег
7. Юрчишин Ярослав
8. Рахманін Сергій
9. Бобровська Соломія
10. Стефанишина Ольга
11. Цабаль Володимир
12. Осадчук Андрій
13. Костенко Роман
14. Лозинський Роман
15. Совсун Інна
16. Василенко Леся
17. Умєров Рустем

за мажоритарними округами

Львівська область
18. ОВО №115. Піпа Наталія
19. ОВО №117. Рущишин Ярослав
20 ОВО №118. Васильченко Галина

Читайте також:
В’ятрович і Шараскін не пройшли. Чисельний склад нової Ради за фракціями.
ХТО НА МЕЖІ

Інші партії

за мажоритарними округами

“Опозиційний блок”
Донецька обалсть

1. ОВО №45. Муса Магомедов
2. ОВО №50. Руслан Требушкін
3. ОВО №57. Новинський Вадим
4. ОВО №58. Магера Сергій
Луганська область
5. ОВО №105. Гриб Вікторія
Харківська область
6. ОВО №176. Шенцев Дмитро

“Єдиний центр”
Закарпатська область
ОВО №69. Балога Віктор

ВО “Свобода”
Івано-Франківська область
ОВО №83. Савчук Оксана

“Біла Церква разом”
Київська область
ОВО №90. Бабенко Микола

Об’єднання “Самопоміч”
Львівська область
ОВО №122. Бакунець Павло

Самовисуванці

за мажоритарними округами

Вінницька область
1. ОВО №13. Юрчишин Петро
2. ОВО №15. Білозір Лариса
3. ОВО №16. Вацак Геннадій
4. ОВО №17. Кучер Микола

Волинська область
5. ОВО №19. Ігор Гузь
6. ОВО №21. Івахів Степан
7. ОВО №22. Палиця Ігор
8. ОВО №23. Констанкевич Ірина

Дніпропетровська область
9. ОВО №37. Шпенов Дмитро

Донецька область
10. ОВО №48. Єфімов Максим
11. ОВО №51. Ковальов Олександр
12. ОВО №60. Лубінець Дмитро

Житомирська область
13. ОВО №64. Арешонков Володимир

Закарпатська область
14. ОВО №68. Горват Роберт
15. ОВО №71. Валерій Лунченко
16. ОВО №72. Петьовка Василь
17. ОВО №73. Поляк Владіслав

Запорізька область
18. ОВО №80. Мінько Сергій

Івано-Франківська область
19. ОВО №88. Іванчук Андрій

Кіровоградська область
20. ОВО №102. Довгий Олесь

Луганська область
21. ОВО №107. Сухов Олександр
22. ОВО №112. Вельможний Сергій
23. ОВО №114. Шахов Сергій

Львівська область
24. ОВО №120. Дубневич Ярослав
25. ОВО №123. Батенко Тарас
26. ОВО №125. Лопушанський Андрій
27. ОВО №126. Кіт Андрій

Одеська область
28. ОВО №137. Гончаренко Олексій
29. ОВО №142. Кіссе Антон
30. ОВО №143. Урбанський Анатолій

Полтавська область
31. ОВО №146. Шаповалов Юрій
32. ОВО №147. Кулініч Олег

Рівненська область
33. ОВО №155. М’ялик Віктор

Сумська область
34. ОВО №159. Деркач Андрій
35. ОВО №160. Молоток Ігор

Тернопільська область
36. ОВО №165. Чайківський Іван
37. ОВО №166. Люшняк Микола

Харківська область
38. ОВО №174. Фельдман Олександр

Херсонська область
39. ОВО №184. Колихаєв Віктор

Хмельницька область
40. ОВО №188. Лабазюк Сергій
41. ОВО №191. Бондар Віктор
42. ОВО №192. Герега Олександр

Черкаська область
43. ОВО №198. Рудик Сергій
44. ОВО №200. Яценко Антон

Чернігівська область
45. ОВО №208. Давиденко Валерій
46. ОВО №210. Коровченко Сергій

Читайте також:
Соціолог Ірина Бекешкіна: “Слуга народу” міг набрати ще більше

 

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

   

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

  ...

...  

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: