Буде 136 нових сховищ. У ЗСУ показали роботу для підвищення безпеки арсеналів

 

У масштабах Збройних силах України заплановано звести 136 обсипних залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів.
Як передає “Новинарня“, про це повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ, звітуючи про роботу з посилення охорони арсеналів, баз та складів рактено-артилерійських озброєнь.

Зазначається, що в даний час проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах Озброєння ЗС України. А в одній з військових частин вже розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ.

Для покращення існуючого стану охорони та оборони об’єктів зберігання боєзапасу з початку 2018 року ведуться роботи з влаштування на охоронних периметрах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження, зазначили в ГШ.

“Варто зазначити, що за результатами перевірки однієї з військових частин, за неналежну організацію заходів охорони та оборони, командира цієї військової частини подано до звільнення з лав Збройних сил України”, – сказано в повідомленні.

У Генштабі ЗСУ також звітують про роботу із санітарної очистки технічних та прилеглих до них територій арсеналів, баз, складів.

Фото ГШ ЗСУ:

безпека арсеналів - 2018 безпека арсеналів - 2018 _1 безпека арсеналів - 2018 _2 безпека арсеналів - 2018 _3 безпека арсеналів - 2018 _4
<
>

Для забезпечення вибухової та пожежної безпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації – це зокрема вантажні автомобілі, трактори, підіймачі тощо.
Один із таких комплектів Уже надійшов та використовується на арсеналі.

Також зазначається, що триває робота щодо погодження документів реконструкції та капітального ремонту об’єктів військової інфраструктури. У 2018 році заплановано провести капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм, будівництво трьох нових казарм.

Такі заходи, як передбачається, “повинні підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та попередити виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних сил України”.

Читайте також:
Після Балаклії й Калинівки: у Генштабі підбили підсумки
заходів з посилення безпеки арсеналів

Муженко: Призначити мене крайнім за Калинівку не вийде

Як повідомляла “Новинарня“, ввечері 26 вересня 2017 року спалахнула пожежа на складах боєприпасів (48-й арсенал ЗСУ), що розташовані біля села Сальник Калинівського району Вінницької області. Це призвело до масової детонації й розлітання снарядів.
Із Калинівки та навколишніх сіл було евакуйовано майже 30 тис. людей.
За фактами вибухів у Калинівці порушено справу з попередньою кваліфікацією “диверсія”.

Раніше 2017 року сталися пожежі з детонацією на арсеналах одного з підрозділів сил АТО в Донецькій області та в Балаклії на Харківщині, що призвели до величезних втрат ракетно-артилерійських озброєнь. У Балаклії зокрема одна людина загинула.

У травні 2018 року арсенал у Балаклії знову загорявся.

Читайте також:
Муженко хоче охороняти арсенали не ВОХРою,
а додатковими батальйонами охорони та забезпечення

Історія пожеж на військових складах: де в Україні вибухали боєприпаси

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна