Ультрас “Динамо” на матчі з “Шахтарем” підняли банери на підтримку Каті Гандзюк. ФОТО

 

Ультрас київського “Динамо” у п’ятницю, 3 серпня, під час матчу проти “Шахтаря” підняли на секторах банери на підтримку Катерина Гандзюк, на яку було скоєно замах із сірчаною кислотою.

Як повідомляє “Новинарня“, в мережі оприлюднено фото, що засвідчують підтримку херсонської активістки обома угрупованнями фанатів “Динамо” – WBC та”Родичі”.

Перші підготували великий текстовий банер “Хто замовив Катю Гандзюк”, другі – трафарет із портретом дівчини та аналогічним гаслом.

ультрас Родичі - Гандзюк ультрас Родичі - Гандзюк
<
>

У матчі на НСК “Олімпійський” цього вечора динамівці перемогли донецьких “гірників” – 1:0.

Як відомо, Гандзюк також є палкою футбольною уболівальницею, інколи ходить на матчі в ультрас-сектор.

Вона вже читає повідомлення у “Фесбуці” на смартфоні. За словами друзів, Катя “в захваті” від підтримки її з боку динамівських фанатів.

Читайте також:
Активісти склали фоторобот нападника на Гандзюк
і пропонують винагороду 100 000 грн.

“Давайте в око наллємо лідокаїн?”
Адвокат Масі Найєм провідав у Херсоні облиту кислотою Катерину Гандзюк

Як інформувала “Новинарня“, Катерину Гандзюк – проукраїнську політичну і громадську активістку, керуючу справами міськвиконкому Херсона, радницю мера міста, політтехнолога, автора “Новинарні” – вранці 31 липня облив кислотою невідомий.

Прес-служба ГУ Нацполіції Херсонщини згодом опублікувала перезняте на телефон відео з камери спостереження, на якому видно зловмисника в чорній футболці, сірих чи бежевих шортах і кепці, що тікає з місця злочину.

У лікарні Херсона заявили, що стан пацієнтки важкий, але стабільний.

У Гандзюк хімічні опіки ІІІ-ІІ ступеня рук, тулуба, шиї, частини обличчя й правого ока (воно не відкривається), волосяного покриву голови – зловмисник вилив на жінку близько літра сірчаної кислоти.

Херсонські правоохоронці спершу кваліфікували злочин лише як “хуліганство”, згодом перекваліфікували на тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування. А після того, як 1 серпня праві активісти влаштували пікети ГУ Нацполіції і прокуратури Херсонщини з піротехнікою, напад ще раз перекваліфікували – як замах на вбивство.

Серед версій у розробці поліцейського слідства: службова діяльність потерпілої, активна громадянська позиція і побутовий конфлікт.

Позиція Гандзюк полягає в тому, що вона не довіряє слідству ГУ НП Херсонщини, яке може бути причетне до нападу чи до організаторів нападу на неї.

Надвечір 1 серпня Катерину Гандзюк перевезли літаком санавіації ДСНС до Києва в опіковий центр, там підтвердили її “стабільно важкий стан”.
Дівчині надали державну охорону.

3 серпня їй зробили першу операцію на руці.

Цього ж дня генпрокурор Юрій Луценко провідав Гандзюк у лікарні і після розмови з нею вирішив передати розслідування від поліції в СБУ.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на Гандзюк, але докази його причетності ще збирають.

Катерина Гандзюк активно протистояла корупції та свавільним діям ГУ Нацполіції і керівництва ОДА Херсонщини, Департаменту захисту економіки, Укртрансбезпеки тощо; була рішучим опонентом проросійських сил у південному регіоні, брала участь у політичних процесах на рівні Києва.

Читайте також:
“Менти-ссавці”. Тиск на Катю Гандзюк у Херсоні
як прояв всеукраїнської вертикалі заносу бабла в поліції

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна