Нова чиновниця міськради Херсона оригінально потролила начальника ДЗЕ поліції, який вимагає 3% відкату

 

Катерина Гандзюк
керуюча справами виконавчого комітету Херсонської міської ради

(FB)

Осьо виписка по [моїй] зарплатній карті.

Це зарплата за серпень, відпускні та відсотки, які нараховує мені банк на залишки по карті.

Я досі живу у квартирі моїх батьків і не планую купувати нерухомість, бо життя бентежне, світ великий, оренду платити вигідніше, ніж іпотеку.
Я не маю власного авта і не вмію нормально паркуватися, аби хотіти власне авто, тому мене возить службовий “ланос”. І то рідко, у нас тут, знаєтє лі, в місцевому самоврядуванні жорсткі ліміти.

При цьому я не жаліюся на життя і не вважаю, що треба хизуватися чиновнику бідністю. Мене влаштовує навіть зарплата на службі, я можу дозволити собі багато речей і думаю, що живу непогано.
Я п’ю з вами пиво в одних барах на райончику, котики, і ви це знаєте. У нас надто маленьке місто, аби приховувати свої статки.

А оце я тегаю вам Артем Антощук. Артем – начальник управління захисту економіки в Херсонській області [Департаменту захисту економіки Національної поліції України].

Осьо його декларація.

У Артема машини, землі, квартири і дружина, як заведено у міліціонєров, добре заробляє і його содєржит, вєрім, чо уж.

В принципі, мене мало хвилюють статки чесного поліціянта Артема, бо все одно буде чергова революція, в якій непереатестована по-людськи поліція згорить.

Але от шо обурює.

Вже через третю людину нам з першим заступником міського голови Игорь Козаков передають пропозиції від Артема. Полягають вони в наступному.

Для Управління захисту економіки аксіоматично, що міська влада краде бюджетні гроші у кількості 30% з усього. За версією Артема, вони розподіляються між нами пропорційно.

Але ви не думайте, що Артема хвилює неподобство у вигляді ймовірного розкрадання коштів. Артем наполегливо просить свої 3%.

Артем дістав вже їх просити.

Артеме, навіщо вони вам, у вас така багата дружина!

Допоки ці 3% йому не віддадуть, він погрожує затягати по допитах у лівих справах всіх, хто не платить дань. Благо, шісток у мусорів завжди в ізбиткє, є кому катать безсенсові заяви.

Так, наприклад, мене допитували щодо того, чому я працюю всупереч рішенню плєнуму ВЦСПС, адже це корупція. Справа кримінальна. За плєнум совєцкіх профсоюзов. Бо не чтіть плєнум – це корупція.

Є кримінальна справа за те, що біля головпоштамту поклали плитку прямо на старий асфальт, а може, він би комусь знадобився, чого його не зняли, прям на нього поклали, зовсім здуріли.

Є кримінальні справи про зниклі фундаментні блоки школи, які, власне, стали фундаментом, але як ти тепер це доведеш, чиновнику, давай, доводь. Походи, друже, щодня в поліцію, а там може більш зговорчівим станеш.
Ти став справжнім українським чиновником, якщо фраза “63-тя стаття” викликає у тебе сумну посмішку.

Всі ці фантазії Артема Антощука мають на меті якось примусити сотруднічять. Бо от ті переговорщики, які приходили, саме це і роблять. Описують переваги.

Артьом прікроєт!

Окремий привіт тим численним співробітникам, які так яросно кидаються виконувать усі накази керівництва, а коли спитаєш, нафіга, опускають очі, кажуть, ну ти ж розумієш, наказ.
Ні, не розумію. Старанні виконавці мене бісять ще більше, ніж ті, хто віддає накази.

В зв’язку з цим, Артеме Ігоровичу, ось вам моя відповідь. Шоб не передавать через посильних, я краще публічно озвучу.

1. Платить мусорам за пи***жені гроші може лише політик, який мріє все життя залишатись на посаді типу голови сільради чи начальника управління. Добровільно сідать на ланцюг “акабів” (поліцейських – “Н”), коли на меті політична кар’єра – недальновидно.

2. Для того, аби сплатить вам 3% з 30%, які ви всім брешете, що ми тут крадем, мені їх і справді треба вкрасти. А я цього не робитиму, навіть ціною нашої з вами потенційної дружби (сарказм).
У мене інше бачення того, чим має займатись посадова особа.

3. Я не бачу сенсу звертатись в правоохоронні органи, бо в Херсоні це все так прогнило, що нема такої заяви, таємниці чи слідчої дії, яку тобі не віддадуть за суму від 100 до 500 доларів.
Ваші ж колеги вас побриють на бабло у разі моєї офіційної заяви, але цього недостатньо.

4. Тому я дуже хочу, аби вас звільнили, але нам так не пощастить, принаймні, поки в області працюватиме ваш собутильнік, то хай, може, деінде переведуть.
Бо доведеться далі присвятить вам кілька рубрик і все ж розказати та показати, де ви просто обілєтілі людей, аби не давати реальним справам ходу, в де регулярно носять по 3-5%.

5. Я не розумію, чого всі мовчать. Всі ржали зі слова “хунта”, але ми живем реально у країні, де мусорська хунта править бал, і мені це капєц як набридло.
Бо це і є те, що ви називаєте “корумпованою системою”. Ти потрапляєш всередину і ти змушений красти, бо або ти разом з мусором, що тебе покриває, крадеш, або мусор дістає тебе так, що ти йдеш і тебе міняють на більш сговорчівого і покладістого.

6. Артеме Ігоровичу, ані я, ані мої колеги не планують з вами домовлятися і не плануємо вам платити. Бо ви, окрім того, що рекетир в погонах, ви ще поганий правоохоронець. Бо не знаєте, де крадуть і хто краде. Або робите вигляд, що ще гірше. Ви звітуєте якимись дрібними затриманими клєрками, тоже ок, тоже треба, але осліпли і не бачите, наприклад, депутатських шалостєй. А в деякі сфери навіть боїтесь дивитись.

7. Наостанок моя вам пропозиція. Чєм богати. Пришліть гонца, заберіть свої 3% з моїх зароблених на службі статків, якщо вже вам так треба гроші. Це 574,75 грн.

Чи карточку “Привату” в лічку киньте, я на неї скину через термінал, але тоді без мєлочі, не обіжайтесь.

Колеги з інших міст і органів влади, я переконана, що у вас так само, але ви здебільшого залякані або звикли платити. Так ми з вами нову країну не побудуємо.

Кого тут потегать? Кому цей пост показать? Хто ще не знає, що в державі сьогодні отак все працює? Скільки таких антощуків з багатими дружинами по всій Україні сидить?

Юрій ЛуценкоАрсен Аваков, скільки лайків зібрати під цим постом, аби хоч щось змінилося?

Ми мали б спільну роботу робити з правоохоронцями, на одну ж державу працюємо. А замість цього що?

Читайте також:
На хабарі затриманий один із “пам’ятників” Нацполіції – Сергій Будник

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна