На Миколаївщині пройшли масштабні тактичні навчання різних видів ЗСУ. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Тактичні навчання із залученням бойових спроможностей підрозділів різних видів Збройних сил тривають на полігоні Широкий Лан у Миколаївській області.
Про це “Новинарня” повідомляє з посиланням на прес-службу Генштабу ЗСУ.

До маневрів залучені механізовані, танкові та артилерійські підрозділи оперативного командування “Схід”, підрозділи Високомобільних десантних військ, транспортної, винищувальної та армійської авіації, а також інженерних військ.

“Згідно замислу навчань, механізована бригада, перебуваючи в обороні, виконала задачу зі стримування противника та забезпечила створення умов для успішного наступу танкових і десантних підрозділів, які за підтримки авіації зуміли захопити вигідний плацдарм та розвинути успіх шляхом подолання водної перешкоди й закріплення на нових рубежах для виконання подальших завдань”, – розповіли в ГШ.

Відтак сили танкової бригади за вогневої підтримки артилерії та рейдових і десантно-штурмових дій підрозділів ВДВ успішно форсували водну перешкоду по дну річки та за допомогою оперативно розгорнутої поромної переправи.

Фото (прес-служба ГШ ЗСУ):

Віктор Муженко
<
>
Віктор Муженко

За ходом навчань спостерігали начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко, командувачі видів ЗС України, інші військові посадові особи, іноземні представники дружніх країн-партнерів, ідеться в повідомленні прес-служби 9 вересня.

Читайте також:
Військові Молдови приїхали на навчання в Україну
всупереч забороні президента Додона

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *