У Латвії почали кримінальне провадження проти організатора турів у Крим

 

У Латвії прокуратура висунула обвинувачення особі, яка організувала незаконні поїздки в Крим, незважаючи на запроваджені Європейським Союзом санкції за окупацію українського півострова Росією.

Як повідомляє балтійський портал Delfi, наприкінці квітня Поліція безпеки передала в прокуратуру Ризького судового округу звернення щодо кримінального переслідування особи, яка організувала туристичні поїздки в окупований Крим.

Ризька окружна прокуратура розпочала кримінальний процес за фактом порушення заборони Європейського Союзу надавати послуги, які безпосередньо пов’язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі.

Поліція безпеки вважає, що зібрано достатньо доказів, щоб розпочати кримінальне переслідування стосовно однієї фізичної особи за умисне порушення нормативних актів, які регулюють у Латвії застосування санкцій, встановлених законодавством ЄС та іншими міжнародними організаціями.

За інформацією Delfi, 17 червня 2015 року ПБ провела обшуки в туристичній компанії Mkbc Tour, яка організовувала тури в Крим і Севастополь. Тоді представниця турфірми заявила, що в Mkbc Tour не знали про заборону організовувати подорожі до Криму.

Читайте також:
Російські туристи вже не так охоче їдуть в окупований Крим

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *