Якби е-декларування запрацювало, слідчий ГПУ Сус міг би загриміти за ґрати

слідчий-Сус

 

Олександра Устінова
членкиня правління Центру протидії корупції

Про прокурора Діму Суса, AUDI Q7 та електронне декларування (FB)

Вчора Генеральна прокуратура підняла ґвалт, мовляв, “за нашим Дімочкой Сусом, який у НАБУ приходив з обшуком – стежать”. Та як доказ виклали папірець, який знайшли з номером його машини:

сус-папірець

Машинка така б/у не мало не багато 40 тисяч доларів коштує.

От незадачка тільки, ГПУ каже, що машина Дімона, та й на правду схоже, бо Діма – хмельницький пацан, і номери ВХ (автомобільний номер Хмельницької області. – “Н”). Але ж у декларації машинки-то нема.

Так от, якби з понеділка запрацювало електронне декларування, то Дімочці – або показувати, чия машинка, бо там є таке поняття, як користування, або на 2 роки у в’язницю, бо з електронною формою декларування вводиться і кримінальна відповідальність за брехню в ній.

От тоді б у НАБУ Дімона, який справи на Каська-Сакварелідзе та “Центр протидії корупції” заводив, за одне місце і взяли.

А поки все, що сидить при владі в цій країні, дуже-дуже сильно пручається аби ті декларації не почалися.

Читайте також:
Член НАЗК повідомляє про саботаж запровадження системи е-декларування чиновників. Гройсман відреагував

* * *

Як писала Новинарня, слідчий Дмитро Сус входить до департаменту ГПУ з розслідування злочинів щодо майна та державної служби, який називають “департаментом Кононенка-Грановського”.

Саме він веде справу щодо екс-заступника генпрокурора Віталія Каська та вночі перед театром Франка зачитував йому підозру у скоєнні злочину.

5 серпня представники ГПУ на чолі з Сусом прийшли в офіс Національного антикорупційного бюро з обшуком.

12 серпня “Українська правда” з посиланням на джерело в Генпрокуратурі повідомила, що в ГПУ нібито виявили незаконне прослуховування їхнього прокурора детективами НАБУ.

“Слідчими Генеральної прокуратури виявлений стаціонарний пост спостереження за адресою – вул. Симона Петлюри, 7/9, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Після спроб з’ясування належності даних осіб на місце події прибув спецназ НАБУ, який перешкоджає фіксації даного факту”, – сказав співрозмовник УП.

Він також показав вилучену в одного із затриманих на “посту спостереження” записку з іменем Дмитра Суса та автомобільним номером.

Читайте також:
НАЗК і Держспецзв’язку домовилися за день доопрацювати систему захисту е-декларування

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *