“Не віддавай своїх темряві”: парамедик Тайра знялася в музичному кліпі в образі лицарки в обладунках

Звільнена з полону громадська діячка, волонтерка і парамедик Юлія Паєвська “Тайра” знялася у кліпі на пісню гурту Ukie’z “Не віддавай своїх темряві”.

Відео оприлюднене на YouTube-каналі групи 21 липня.

“Це пісня про почуття, які нині переживає кожна дієва людина в країні. Про надію і розлуку, про біль і смерть, про борню Світла з Темрявою, про бойове братерство і, врешті-решт, — порятунок. Поряд із тим — це маленьке кіно, світла казка знята режисером Олександром Балтушевим”, – розповіли в колективі.

“Тайра” зображує одночасно сучасну українську військову та легендарну лицарку в обладунках. Разом із нею у відео фігурує Андрій Гончарук “Publisher”, засновник видавництва “Люта справа”, а зараз — боєць НГУ.

“Сюжет кліпу глибоко символічний – наша героїчна Тайра, яка символізує всю нашу країну, перемагає страх і привидів зневіри. Рятує свого побратима, і, хоч обидва і поранені, але вони їдуть далі. Попереду – невідомість. Але в цій невідомості є надія. Надія на те, що ми не піддамося темряві і переможемо її”, – переповідає музикант гурту Богдан Буткевич.

“Низький уклін нашим героям, звитяжним бійцям Збройних Сил, за надані фронтові відео, зняті від першої особи, а також історичному реконструктору, ковалю і воїну Олександру Тертишному за лицарські обладунки”, – зазначили “Юкіз”.

Лідер гурту Іван Семесюк прокоментував: “Маємо створювати якісну національну пам’ять, яка виходить далеко за межі одноденних і нетривких рефлексій, тож перед вами — одна з цеглинок цієї пам’яті. Також це — важливий творчий експеримент для гурту, фіт з паном Данієляном, яким ми зайшли на незвіданий для нас творчий терен”.

Юлія Паєвська “Тайра”: “Є речі що неможливо підробити ніяк. Істинно чисті почуття ти знайдеш там, де смерть поряд. Смерті начхати на твої статки, марку машини, цінник твого костюма чи обіду. Коли смерть прийде по тебе — візьме тебе таким, як ти прийшов в цей світ. З собою через її КПП ти не протягнеш нічого.
Але можеш залишити по собі пам’ять тим, хто лишиться. Ті,  для кого ми відвойовуємо цю країну, пам’ятатимуть тільки наші щирі вчинки — як пам’ятають донині героїв античності, і збережена країна буде нашим пам’ятником. В цьому доробку я така, як є. Без масок і гриму. Нефарбована і добіса втомлена. Кожен крок дається з болем, я не знаю, чи завтра зможу зробити цей крок знову. Ти ніколи не знаєш цього на війні. Але ти точно знаєш, що чекає тебе по смерті — безсмертя. Бо Україна безсмертна — допоки існує Земля”.

Олександр Балтушев, режисер кліпу: “Не віддавай своїх темряві – це реконструкція нашої тисячолітньої історії в короткій формі і крізь призму сьогодення. Прийнята реальність пекуча і болюча, ми переживаємо найскладніші роки, але й водночас священні, найвидатніші, найзапекліші. Поки горить вогонь – ми на боці світла”.

Аранжування створено у співпраці із саундпродюсером і музикантом Артуром Данієляном aka Dan Alien.

Текст пісні “Не віддавай своїх темряві” (слова – Євгенія Устінова)

Піддаючись розпачу,
Годуючи зневіру,
Тремтячи від сумнівів,
ціпеніючи гнівом –
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай їх!

Вдихаючи тривогу,
Плавлячись від жаху,
Стримуючи крик,
Перебуваючи в ауті –
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай їх!

Пірнаючи у пекло,
Думаючи про найгірше,
Примножуючи страхи,
Винищуючи світло –
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай їх!

Що не віддаси, то – твоє!
Що віддаси – темрява пожере!
Що не віддаси, то – твоїх!
Що віддаси, то тих – злих!

Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай своїх темряві,
Не віддавай!

Читайте також:
Тайра і Б’янка Залевська в Білому домі отримали жіночу премію Держдепу США за хоробрість

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.