Україна піднялася у медальному заліку Олімпіади-2020

Станом на вечір середу, 4 серпня, Україна в загальному заліку Олімпіади-2020 посідає 37-ме місце.

Як передає “Новинарня“, українці сьогодні здобули одну золоту, одну срібну та дві бронзових нагороди.

Загалом наші спортсмени завоювали на Олімпіаді в Токіо вже 11 медалей. Із них одна золота, дві срібні та вісім бронзових.

Таким чином, Україна посідає 37-ме місце у загальному заліку. Напередодні наша держава перебувала на 61-му.

Серед лідерів змагань – Китай (32 золоті, 22 срібні та 16 бронзових медалей), США (25-31-23) та Японія (21-7-12).

Джерело: olympics.com

Бронзові медалі Токіо-2020 виграли наші Дар’я Білодід у дзюдо, фехтувальник-шпажист Ігор Рейзлін, змішана пара Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, Михайло Романчук у плаванні на 800 м кролем, тенісистка Еліна Світоліна, борчиня (у ваговій категорії до 68 кг) Алла Черкасова, Марта Фєдіна і Анастасія Савчук – серед дуетів у артистичному плаванні та борчиня Ірина Коляденко (категорія до 62 кг).

“Срібло” здобули плавець Романчук у фінальному запливі на дистанції 1500 метрів та борець Парвіз Насібов (вагова категорія до 67 кг).

“Золото” для України у фіналі турніру з греко-римської боротьби у вазі до 87 кг виборов народний депутат від “Слуги народу” Жан Беленюк.