Конституційний Суд замовив собі ґрати на двері та вікна

 

Фірма, що досі виграла лише два тендери – на ремонт приміщень офісу генерального прокурора – виграла тендер на установку ґрат на будівлі Конституційного Суду упродовж кількох годин після його оголошення.

Це стало відомо з оголошення та результатів тендеру, оприлюднених у системі електронних торгів Прозорро.

“Оголошення про проведення. Дата оприлюднення: 30 жовтня 2020. Укладений договір: 30 жовтня 2020”, – йдеться в оголошенні.

Як випливає з тендерної документації, замовник в особі Конституційного Суду України замовив за 48,783 тис. грн металеві ґрати на двері та вікна першого поверху в будівлі за адресою Київ, вул. Жилянська, буд. 14 (місце розташування суду – ред.).

У тендері взяв участь один учасник – ТОВ “ТРЕЙД ТУЛС”, який за кілька годин після оприлюднення тендерного оголошення виграв торги, запропонувавши визначену замовником вартість робіт.

При цьому, як витікає з відкритих даних системи Youcontrol, ТОВ “ТРЕЙД ТУЛС”, має в своєму активі ще лише два виграні тендери, передає “Укрінформ”.

В них товариство взяло участь за тиждень до тендеру КСУ – 21 жовтня 2020 року. Згідно з умовами цих тендерів, “ТРЕЙД ТУЛС” за 119,399 тис. грн має здійснити поточний ремонт фасаду адміністративної будівлі Офісу генерального прокурора, за адресою: м. Київ, вул. Гусовського, 9.

А також за 280,109 тис. грн – здійснити поточний ремонт службових приміщень на 5-му поверсі адміністративної будівлі офісу генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15.

Читайте також:
“Суддів – до Ростова”: в Києві проходить акція протесту під стінами КСУ. ФОТО, ВІДЕО

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний Суд України ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.

28 жовтня Конституційний Суд оприлюднив своє рішення щодо конституційності окремих положень закону “Про запобігання корупції” .

Того ж дня ввечері Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення КСУ.

29 жовтня президент України Володимир Зеленський скликав термінове засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози і виклики національній безпеці та обороні країни.

На засіданні Ради національної безпеки і оборони України президент України Володимир Зеленський дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт, у якому передбачається відновлення доброчесності судочинства у Конституційному Суді.
Також домовилися прискорити судову реформу.

Ввечері 29 жовтня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради нацбезпеки про вжиття заходів для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних органів та довіри до конституційного судочинства.

30 жовтня Національне агентство з питань запобігання корупції виконало розпорядження уряду й відкрило доступ до реєстру електронних декларацій.

Читайте також:
Законопроєкт президента щодо КСУ має ознаки конституційного перевороту, – Тупицький

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна