Унаслідок авіаударів турецьких військових у провінції Ідліб у Сирії “нейтралізовано” 56 військовослужбовців урядової армії Башара Асада. Також знищені 8 танків, 4 бронемашини, 2 багатоствольні ракетні установки та 5 гаубиць.
Про це повідомили в Міністерстві оборони Туреччини за підсумками 28 лютого, передає Anadolu.
Ракетні удари були завдані зокрема по військово-транспортному об’єкту за 13 км на південь від Алеппо.
МО Туреччини поширило відповідне відео.
Читайте також:
Удари РФ у Сирії: МЗС та Міноборони України виступили із заявами, підтримавши Туреччину
Як інформувала “Новинарня“, внаслідок атаки сил режиму Башара Асада та ймовірно Росії в сирійській провінції Ідліб 27 лютого загинули щонайменше 33 військовослужбовців збройних сил Туреччини. Це найбільші одночасні втрати Туреччини за всі 9 років війни у Сирії.
Після цього президент Туреччини Реджеп Ердоган скликав засідання ради безпеки країни. Було завдано удари у відповідь по військах Асада.
США висловили підтримку Туреччині, чиї військові на північному заході Сирії зазнають атак армії режиму Асада за підтримки російської авіації.
Читайте також:
Удари РФ по турецьких військах у Сирії: Анкара видала різку заяву, скликає НАТО і пропускає біженців
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!