Тука розгромив ідею “добровольців” про товарну блокаду ОРДЛО

 

Георгій Тука
заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, колишній голова Луганської військо-цивільної адміністрації (2015-2016)

(FB)

Про т. зв. “блокаду” ОРДЛи.

По-перше, у мене не викликають довіри ініціатори цієї акції – ані Валентин Лихоліт, ані Костянтин Гришин (Семен Семенченко). З відомих причин.

По-друге, з жодною державною установою (СБУ, МВС, ЗСУ) ці дії не узгоджувались, отже, встановлення будь-яких блокпостів, проведення будь-яких доглядів, надання будь-яких “дозволів” є незаконним і має отримати відповідну оцінку з боку правоохоронців.

По-третє, намір “заморити голодом”, як сказав Валентин Лихоліт, при наявності більше 400 км неконтрольованого державного кордону – відверта маячня.

По-четверте, я не вірю в успіх такого “тиску на сепаратистів”, окрім надання додаткового інформаційного приводу для окупантів (що вже й почалось).

Нагадаю для необізнаних: в сучасній теорії на військову складову відводиться лише 20% успіху, на інформаційну – значно більше.

По-п’яте, я переконаний, що ця ініціатива має режисерів із числа тих, хто іменує себе “політиками” – брудними пройдисвітами.

ОНОВЛЕНО. Невдовзі Тука доповнив свої враження про організаторів блокади:

Читайте про саму акцію:
Екс-бійці добробатів оголосили блокаду ОРДЛО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.