Тука розгромив ідею “добровольців” про товарну блокаду ОРДЛО

 

Георгій Тука
заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, колишній голова Луганської військо-цивільної адміністрації (2015-2016)

(FB)

Про т. зв. “блокаду” ОРДЛи.

По-перше, у мене не викликають довіри ініціатори цієї акції – ані Валентин Лихоліт, ані Костянтин Гришин (Семен Семенченко). З відомих причин.

По-друге, з жодною державною установою (СБУ, МВС, ЗСУ) ці дії не узгоджувались, отже, встановлення будь-яких блокпостів, проведення будь-яких доглядів, надання будь-яких “дозволів” є незаконним і має отримати відповідну оцінку з боку правоохоронців.

По-третє, намір “заморити голодом”, як сказав Валентин Лихоліт, при наявності більше 400 км неконтрольованого державного кордону – відверта маячня.

По-четверте, я не вірю в успіх такого “тиску на сепаратистів”, окрім надання додаткового інформаційного приводу для окупантів (що вже й почалось).

Нагадаю для необізнаних: в сучасній теорії на військову складову відводиться лише 20% успіху, на інформаційну – значно більше.

По-п’яте, я переконаний, що ця ініціатива має режисерів із числа тих, хто іменує себе “політиками” – брудними пройдисвітами.

ОНОВЛЕНО. Невдовзі Тука доповнив свої враження про організаторів блокади:

Читайте про саму акцію:
Екс-бійці добробатів оголосили блокаду ОРДЛО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. KiHi

    28/12/2016 11:30 at 11:30

    Мова ж іде про блокування лише крупних перевезень в ОРДЛО металу, лісу, будматеріалів і т.п., а не того, що люди із ОРДЛО особисто переносять в руках. Тобто блокується, фактично, лише контрабанда різних держчиновників і силовиків, які цинічно наживаються на війні і сприяють її продовженню. Та й то, мова йде лише про тимчасовий захід – як примус бандитів до повного обміну полоненими, яких, доречі, в нас в декілька разів більше. Так чому ж так обурюється на оголошену блокаду вся урядова шобла, включаючи і цього Туку. Вони ж уже третій рік не можуть, тобто не хочуть і цинічно саботують, зупинити ці незаконні товарні перевезення, які піживлюють бандитів ОРДЛО і викликають обурення всієї України.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *