Турнір “Іду на ви” із фрі-файту пам’яті полеглих бійців Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ зібрав 150 учасників з усієї України.
Про це “Новинарні” повідомили в ГО “Центурія”, яка організовувала змагання.
35 команд показували свої спортивні вміння на рингу. Змагання проходили у двох вікових групах – 16-18 років (юніори) та 19+ (дорослі).
“Окрім традиційних змагань за статус чемпіона, турнір мав на меті нагадати, якою ціною сьогодні дається цивільне життя у містах, віддалених від лінії фронту. Захід відвідали ветерани російсько-української війни. Це ще більше мотивувало молодь показати все, на що вони здатні на рингу”, – розповіли організатори.
Фрі-файт – варіант контактних єдиноборств. Цей вид спорту поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему найефективніших прийомів ведення поєдинку.
Турнір “Іду на ви” проводили спільно ГО “Центурія”, Департамент молоді та спорту Київської МДА, Всеукраїнська федерація фрі-файту.
“Контактний спорт – це перш за все гартування чоловічого характеру. Спорт будує дисципліну. Для військової справи це дуже важливо. Другий момент – інформаційний. Під час турніру учасники та гості могли більше дізнатися про діяльність “Центурії” як місця, де можуть знайти себе люди, які ще не досягли призивного віку. А також – кожен, хто призивного віку і хоче воювати, знає, що робити – заповнювати анкету та приєднуватися до лав Третьої штурмової бригади”, – сказав Олександр Горбонос, т.в.о. командира ГО “Центурія“.
Президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Михайло Росохатий підсумував: “Це був патріотичний захід, який поєднав і спортивні змагання, і виховання молодого покоління. Хлопці, які брали участь у змаганнях, розуміли, якою ціною дається цивільне життя. Це ціна життя та здоров’я українських військових. В планах разом із “Центурією” та 3-ю штурмовою бригадою збільшувати взаємодію і проводити не тільки спортивні змагання, а й патріотичні заходи інших форматів: збори, вишколи, табори, лекції”.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!