Укрзалізниця відкрила продаж квитків на дев’ять поїздів далекого сполучення

 

“Укрзалізниця” оголосила про відкриття продажу квитків ще на дев’ять поїздів далекого сполучення, які відправляться в рейси з 1 червня.

Про це в середу, 27 травня, інформує пресслужба УЗ.

Продаж квитків відкрито на поїзди:

  • №8/7 Одеса-Харків;
  • є№20/19 Лисичанськ-Київ;
  • №53/54 Дніпро-Одеса;
  • №63/64 Харків-Київ;
  • №105/106 Київ-Одеса;
  •  №791/792 Київ-Кременчук;
  • №81/82 Харків-Новоолексіївка;
  • №125/126 Київ-Костянтинівка;
  • №10/9 Київ-Маріуполь.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах, крім поїзда №7/8 Одеса-Харків, де продається 100% місць. Квитки наразі можна придбати онлайн. Найближчим часом можна буде їх придбати у касах”, – наголошують залізничники.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці до вагону.

Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків в “Укрзалізниці” обіцяють повідомити додатково.

Як інформувала “Новинарня“, “Укрзалізниця” 26 травня розпочала поступове відновлення руху пасажирських поїздів та відкрила продаж квитків на 5 швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляться в рейси з 1 червня.
Продаж квитків було відкрито на поїзди №721/722 Київ-Харків, №726/725 Київ-Харків, №763/764 Київ-Одеса, №711/712 Київ-Костянтинівка, №740/739 Київ-Кривий Ріг.

Нагадаємо, карантинні обмеження в умовах пандемії COVID-19 в Україні були запроваджені з 12 березня.

Згідно з рішенням РНБО, Україна закрила на два тижні кордон для іноземних громадян із 17 березня, а також пункти пропуску для авіа-, залізничного і автобусного сполучення із закордоном.
Із 17-18 березня в Україні припинено рух метро, міжміське й міжобласне пасажирське сполучення, введено обмеження на роботу закладів обслуговування й торгівлі, на пересування в населених пунктах та встановлено відповідальність за їх порушення. Раніше оголошено карантин для освітніх закладів. Із 23 березня Київ зупинив всі пасажирські транспортні перевезення, крім критичної сфери.

Із 6 квітня уряд посилив карантинні заходи, а надалі скоригував.

У 20-х числах квітня деякі країни Європи почали поступово виходити з карантину (ДаніяАвстріяЧехія тощо).

22 квітня Кабмін продовжив карантин до 11 травня, а після цього – дещо пом’якшив, але продовжив решту карантинних обмежень до 22 травня.

Із 11 травня почалося послаблення карантинних обмежень в Україні. 20 травня уряд запровадив адаптивний карантин до 22 червня (тобто обмежувальні заходи поступово пом’якшуватимуться залежно від епідемічної ситуації в кожному регіоні).

Передбачається, що буде п’ять етапів послаблення карантину. Із 22 травня в Україні впроваджується другий етап, в рамках якого, зокрема, передбачено запуск роботи громадського і внутрішньообласного транспорту, відкриття дитсадків.

23 травня в Києві запустили у звичайному режимі наземний громадський транспорт, із 25 травня – метро.

Читайте також:
Укрзалізниця розробила план відновлення приміського сполучення

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна