У водопровід Ізмаїла засипають хлору на 190 тисяч гривень

 

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила застосувати для знезараження мережі водопостачання Ізмаїла діоксид хлору, на придбання якого з бюджету міста буде виділено 190 тисяч гривень. Про це повідомив журналістам мер Андрій Абрамченко, пише “Укрінформ“.

“Члени комісії обговорили ситуацію, що виникла внаслідок забруднення водопроводу, і одностайно схвалили рішення про застосування діоксиду хлору для знезараження водопровідної мережі від вірусної інфекції”, – зазначив Абрамченко.

Діоксид хлору буде застосовано також для свердловин і резервуарів з питною водою. Після очищення водопровідну мережу промиють чистою водою. Причому про початок робіт із знезараження та закінчення їх буде широко поінформовано населення.

У період промивання водогону ізмаїльчанам обіцяють організувати підвозення питної води.

Впродовж середи мешканці Ізмаїла продовжували звертатись за допомогою до медиків. Усього шпиталізовано 565 громадян.

“Станом на 18 год. середи в лікувальних установах Ізмаїла перебуває 223 особи з симптомами кишкової інфекції (нудота, блювота, розлад шлунку). З них 113 – діти, 110 – дорослі. Всього з початку спалаху кишкової інфекції в Ізмаїлі шпиталізовано 565 осіб”, уточнив Абрамченко.

Читайте також:
Фахівці МОЗ кажуть, що не варто розраховувати на швидке закінчення епідемії в Ізмаїлі

Інфекція в Ізмаїлі: зростає кількість уражених дорослих

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *