“Чистильник-АТОвець” Шкутяк звільнився з генпрокуратури, отримавши іменний годинник

 

Інспектор управління внутрішньої безпеки Генпрокуратури, керівник робочої групи з перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк написав заяву на звільнення з посади.
Наказ про звільнення Шкутяка з 3 листопада на підставі його заяви Генпрокурор Юрій Луценко підписав 28 жовтня, повідомляє “Новинарня” з посиланням на КУРС.

У вівторок, 1 листопада, Юрій Луценко нагородив Шкутяка іменним годинником “за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу і оперативність у роботі”.

Петро Шкутяк пояснив, що написав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням конкурсу в нову генеральну інспекцію, яка надалі перевірятиме працівників прокуратури на доброчесність.

“Конкурс відбувся за участі і громадських активістів, і іноземних представників. В новоствореної інспекції буде достатній штат і достатні повноваження, щоб у майбутньому здійснювати нагляд за доброчесністю прокурорів”, – зазначив Шкутяк.

“Чистильник” переконаний, що за 5 місяців роботи його групи вдалося немало.

“По-перше, ми запустили сам процес перевірки доброчесності прокурорів. Це вперше в Україні. Понад 70 службових розслідувань, є звільнені, є догани. Багато перевірок ще тривають, бо сама процедура займає 2 місяці. Звісно, не все було ідеально, але точно знаю, що ефект є. Ті, хто мали боятися, таки бояться. Є результат – цей механізм діє”, – каже Петро Шкутяк.

Після Києва Петро Шкутяк (син колишнього голови ОДА) планує повернутися до рідного Івано-Франківська, де він є депутатом міської ради.

Нагадаємо, інспектором Генпрокуратури Петра Шкутяка призначили в кінці травня 2016 року. Юрій Луценко представив його як учасника АТО, спроможного “очистити” прокуратуру.

Водночас офіційна відповідь ГПУ щодо результатів “чистки” засвідчили мінімальні результати: “За три місяці перевірок доброчесності у прокуратурі покарано лише трьох людей“.

Читайте також:
У Луценка розробили власний порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів

Касько відкрив Луценку “секрет”: викривати й виганяти прокурорів-хапуг
можна й без “анкет доброчесності”

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна