У “Русі за очищення” висувають другого кандидата на генпрокурора, крім Горбатюка

Давид Сакварелідзе на брифінгу. Фото УКМЦ

 

Одеський осередок “Руху за очищення” виступає за призначення на посаду генерального прокурора Давида Сакварелідзе, 29 березня звільненого з посади заступника генпрокурора – прокурора Одеської області . Про це повідомляється у “Фейсбук”-спільноті “Одеса. Рух за очищення”.

“Сьогодні звільнили Давида Сакварелідзе. Це людина, яка заважала п***ти бюджетні кошти, заважала відкатному механізму, заважала повсюдному дерибану. Він виявився зайвим у цій системі”, – наголошуються в одному з дописів, розміщених у спільноті.

Усіх небайдужих закликають у середу, 30 березня, прийти на мітинг під будівлю обласної прокуратури й підтримати призначення Сакварелідзе генеральним прокурором.

Окрім того, на сайті президента створено петицію з відповідною вимогою.

Нагадаємо, раніше  родичі героїв Небесної Сотні висунули кандидатом на посаду Генерального прокурора Сергія Горбатюка – керівника слідства у справі злочинів проти Майдану.
Його кандидатуру підтримали також низка громадських організацій та діячів, зокрема й тих, що входять до “Руху за очищення”.

Деякі користувачі соцмереж висловили обурення таким “переключенням” підтримки з Горбатюка на Сакварелідзе.

“Громадськість уже висунула кандидата на пост генпрокурора. Адвокати і сім’ї Небесної Сотні були ініціаторами, їх підтримали багато організацій, які не з чуток знають, що і як відбувається в ГПУ.
На сайті президента з’явилася петиція [за призначення Горбатюка генпрокурором], яка різко почала набирати підписи. Слідом за цим петицію подчало глючити, процес підписання почав займати не один день, але люди підтримують.
І от у момент, коли ім’я Сергія Горбатюка, як ініціатива громадськості, звучить з усіх уст, коли ГПУ намагається відправити його у вигнання, але він дає відсіч, коли на нього з усіх сторін через це тисне керівництво… раптом!
В Одесі збирають мітинг на підтримку Сакварелідзе на посаду генпрокурора. Що це за злив Горбатюка?” – дивується громадська діячка Катерина Кувіта.

Кто сливает Сергея Горбатюка в этот раз?Ну и что за дешевый карточный блеф?Общественность уже выдвинула кандидата на …

Опубліковано Kateryna Kuvita 29 березень 2016 р.

Як повідомляла Новинарня, 29 березня генпрокурор Віктор Шокін, якого цього ж дня відправила у відставку Верховна Рада, звільнив Давида Сакварелідзе з посади заступника генпрокурора – прокурора Одеської області за “грубе порушення правил прокурорської етики та неналежне виконання службових обов’язків”.

Перед тим тривало протистояння Шокіна й команди Сакварелідзе, який займався реформою ГПУ. Він, зокрема, заявляв, що в прокуратурі тривають звільнення слідчих, які вели справу “діамантових” прокурорів, звинувачених у корупції.

Також Сакварелідзе провів мітинг під ГПУ з вимогою відставки Шокіна й заявив про ділові зв’язки генпрокурора і “діамантових”.

Читайте також:
Прокурорський клінч: влада не в змозі зберегти Шокіна, майдан – привести свого ставленика

ЄС: Відставка Шокіна – новий старт прокуратури. Сакварелідзе йде в громадський сектор

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *