
Російські війська знову завдали авіаудару по Краматорську – загинули чотири людини, є поранені.
Про це в п’ятницю, 3 квітня, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Серед загиблих – 16-річний підліток.
“Росіяни знову атакували місто авіабомбами вже ввечері… Всі постраждалі отримують необхідну медичну допомогу”, – написав він у телеграмі.
Через удар РФ у місті пошкоджені щонайменше дві адмінбудівлі та численні будинки, повідомили в ОВА.
Як писала “Новинарня“, 3 квітня російська армія скинула на Краматорськ п’ять авіабомб, через цю атаку загинули щонайменше дві людини, ще троє дістали поранення.
Читайте також:
НРК “Змій” допоміг гасити пожежу після обстрілу Краматорська
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!