
Сьогодні опівдні росіяни скинули на Краматорськ в Донецькій області п’ять 5 авіабомб.
Про ситуацію станом 15:30 п’ятниці, 3 квітня, повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Щонайменше 2 людини загинули і 3 поранені. Пошкоджено 5 багатоповерхівок, СТО і 5 автівок.
На місці працюють всі відповідальні служби. Поранені отримують необхідну медичну допомогу.
“Удари по житлових будинках серед дня — це свідомий вибір і цілеспрямована тактика росіян. Вони прийшли, щоб руйнувати і вбивати — і за це неодмінно настане відповідальність!” — написав Філашкін.
Читайте також:
Росіяни скинули авіабомбу на Краматорськ: вбили трьох людей, ще сімох поранили
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!