Командувач Сил підтримки ЗСУ пояснив, чому одні фортифікації роблять з бетону, а інші – з дерева

За період 2022-2023 років інженерні війська Сил підтримки Збройних сил України побудували до тисячі опорних пунктів. А з початку 2024-го – вже кілька тисяч.

Про це в інтерв’ю “Укрінформу” розповів командувач Сил підтримки Збройних Сил України генерал-майор Дмитро Герега.

Українські інженерно-позиційні підрозділи будують опорні пункти на 2-й лінії оборони, які потім передають механізованим з’єднанням.

“Будівництво активно триває. І я впевнений, що робота інженерних військ Сил підтримки врятує якнайбільше життів нашої піхоти, забезпечить стійку оборону, а наші “сюрпризи” зроблять потік пакетів на Росію безкінечним”, – резюмував командувач Сил підтримки ЗСУ.

Інженерно-позиційні підрозділи Сил підтримки здійснюють заходи з фортифікаційного обладнання на визначених рубежах. Однак вони не єдині, хто здійснює форт обладнання. Зокрема, Держспецтрансслужба Міноборони й обласні військові адміністрації мають свої завдання за цим напрямком та розбудовують і нарощують фортифікаційне обладнання.

“До речі, про це є відповідна постанова Кабінету Міністрів України, в якій чітко все прописано – хто і за що відповідає. Це пов’язано з тим, що воїни інженерних військ часто під обстрілами здійснюють такі заходи, і цивільного підрядника, який не є військовослужбовцем, на другу лінію не відправиш”, – пояснив він, зауваживши, що “заходи з фортифікаційного обладнання – це постійний процес, навіть коли умовно все буде побудовано, все одно ми будемо укріплювати та покращувати лінії оборони”.

Читайте також:
“Якщо у вас немає людей, щоб фортифікації утримати – завтра це вже будуть ворожі фортифікації. Як в Очеретиному”, – Серж Марко про питання укріплень
“Найкраще, що в нас було”: 92-га ОШБр показала фортифікації на Харківському напрямку, яких “немає”. ВІДЕО

 

 

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна