“М’ясні бригади”: “пані з доволі мутним акаунтом вивалює маніпулятивний пост про нашу піхоту…”

Костянтин Усенко
блогер, підприємець

(FB)

Так, котики, дивіться яка відбувається дичина.

Якась пані з доволі мутним акаунтом вивалює маніпулятивний пост про нашу піхоту, у дещо депресивних тонах. Голі, босі, нічого нема, твітера не бачили, єлє-єлє на вайбер назбирали, плакали всім селом, але вам того не покажуть, бо вас обманюють, що все добре, а насправді ніхера не добре, і вот така і є насправді наша піхота.

І багато хто підхопив цю історію, навіть з тих волонтерів, яких я знаю і поважаю, і хто про ІПСО знає не менше за мене.

Давайте розберемо цю маячню.

По-перше, нема в нас такого терміну, як “м’ясні” бригади, “дієтичні”, “веганські” і т.д. Батальйон “Лавандовий раф” є, але це не зовсім ЗСУ. Втім, якщо хтось воліє відчувати себе “м’ясом” – в своєму праві.

Молодих і гарних бородачів набирають так само як і негарних пузатих хромих і лисих. В будь-якому підрозділі є і ті, і ті. І розподіляють так само, кому як повезе чи не повезе.

І, ви не повірите, нікому не заборонено мати машинку для бороди і раз на тиждень знаходити 15 хвилин, щоб нею скористатись. Чесне слово.

Дрона в них нема. А, вибачте, якщо ви вже визначили, що вам потрібен дрон, то що ви зробили для того, щоб він у вас з’явився? Багато підрозділів, що працюють з дронами, не мають їх за штатом. Але якщо вам потрібен дрон, то ви збираєтесь в кучу і вирішуєте це питання – через МО, через “сили і засоби старшого начальника”, через волонтерів, самі врешті-решт відкриваєте банку, скидаєтесь по 500 гривень і маєте собі того дрона.

Те саме стосується тактикульних обвісів і всього іншого. Ті, в кого воно є – нічим не особливі. Вони не отримали це майно на речовому складі чи складі РАО. Міністерство оборони не видасть вам планку Пікатіні на РПК, FAST-шолом і активні навушники. Але чомусь одні можуть себе цим забезпечити, власним коштом чи з допомогою волонтерів, а інші, типу, “на скоби збирають”.
Та ні, друзі, це повна маячня і нісенітниця. Не буває так, що бойовий підрозділ збирає собі на скоби. Вже не 2014 рік.

Українська піхота – це не безпорадні нікчеми з голою сракою. Ви так собі бачите своїх захисників, що прийшли робити смерть ворогам? Ні?

Це дорослі дядьки, які можуть дати собі раду і забезпечити себе тим, що потрібно. Хто шукає можливість – у того є і дрон, і теплак, і коліматор, і генератор, і старлінк, і турнікети нормальні, і планшети, і бензопилка, і пральна машинка, і бус, щоб це возить, і ще й на скоби, ви не повірите, хватає. А якщо не хватає, то є кому подзвонить, привезуть, ще й два ящики смаколиків на додачу.

Звичайно, може хтось із сонечок вирішив, що бути “м’ясом” це норма, то їм нічого й не потрібно – у своїм праві, тільки не треба думати що всі такі і тим більше робити з того жалюгіддя подвиг.

Я не знаю, що це – намагання назбирати дешевих лайків на хайповій темі, чи свідома ворожа ІПСОха з метою підриву довіри до МО, зриву мобілізації, дестабілізації суспільства, посіяти зневіру, змістити фокус з закриття реальних потреб на загальний непродуктивний плач… Але коли я бачу на 1000 лайків аж 5000+ репостів, то в мене є відчуття що без ботоферми тут не обійшлося.

То ж, хто і навіщо це робить, і навіщо це робите ви?

Хочете допомагати – є повно реальних людей з реальними іменами і реальними потребами. Допомагайте, робіть щось. А рефлексувати над чиїмись вологими фантазіями “взагалі” – ну, такоє…

Читайте також:
Євген Дикий: Маємо разом створити умови для демобілізації військових, які воюють понад півтора року


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.