“Рейд добровольців на Білгород різко оголив інформаційні тили росіян”

Вадим Денисенко
журналіст, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, колишній народний депутат України

По Білгороду. Коротко (FB)

1. Інформаційно росіяни дуже слабкі. На жаль, наші західні друзі не розуміють і бояться інформаційної війни з росіянами. Мінімальні вкладення в цю війну будуть давати кратні ефекти.

2. Я можу гарантувати, що, на відміну від воєнних, інформаційних висновків росіяни не робитимуть. Причина в самій структурі їхнього інформринку. І його глобальній неповороткості. Вони побудували ідеальну машину для промивання мізків в ідеальному середовищі, де немає атак ззовні.

3. Вчора було дуже помітно, як до обіду [в Росії] всім заборонялося говорити чи писати хоч щось [з приводу рейду військ з України]. Потім, як тільки було прийняте рішення, що приховати інформацію не вдасться, шлюзи були спущені і навіть лояльні до режиму акини почали ставити незручні питання. А влада традиційно мовчала. Знамените “мочіть в сортирах” залишилося в давноминулому часі.

З воєнної точки зору, ця операція навряд чи стала чимось видатним, але вона різко оголила інформаційні тили ворога. І тут у нас можуть відкриватися прекрасні перспективи.

Читайте також:
“Звільнення Бєлгородщини”: добровольці просуваються вглиб області, Маляр відповіла, чи можуть ЗСУ зайти на територію РФ


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна