Україна здобула перші медалі Паралімпіади-2020

Дебютну нагороду для української збірної здобула на Паралімпійських іграх у Токіо фехтувальниця Євгенія Бреус.

На шляху до 1/2 фіналу українка перемогла суперниць з рахунком 15:7 та 15:11, але потім поступилася – 12:15.

У “бронзовому” поєдинку Євгенія здолала угорку Єву Андреа Гаймаші.

Також “срібло” у класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату на дистанції 100 метрів на спині виграв плавець Антон Коль.

Ще одна срібна нагорода у фехтуванні на візках в активі Артема Манька.

Додамо, що загалом на літніх Паралімпійських іграх українці здобули 374 медалі. На Паралімпіаді 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) збірна України виграла 117 нагород (41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових). У неофіційному командному заліку наша команда посіла високе третє місце.