Майя Пирогова
У так званому “міністерстві інформації ДНР” вважають, що коронавірус навмисно був запущений американцями, щоб зірвати святкування 75-річного ювілею Великої Перемоги в Росії, куди були запрошені світові лідери, та маніфестації “безсмертного полку” в різних країнах світу.
Про це йдеться в дописі телеграм-каналу “МАЙ ДНР”, який веде співробітниця “міністерства інформації ДНР” Майя Пирогова.
“Чому це мені здається, що всю аферу з короновірусом Штати запустили взимку для повноцінної загальносвітової істерики акурат до 9 Травня? Переробники історії та інші глобалісти, фінансисти, ліберали дуже вже не хочуть приїзду в Москву світових лідерів і їхніх представників, а тут оба-на, і тобі така відмазка”, – пише Пирогова.
За її висновком, виродки” -ініціатори епідемії заборонять простим людям відзначати роковини перемоги в Другій світовій війні.
“Ці виродки, які запустили коронавірус, тепер скажуть, що:
- не можна дітей і ветеранів виводити на заходи 9 Травня,
- не можна мільйонам по всьому світу виходити на “Безсмертний полк”,
- не можна влаштовувати військовий парад, щоб уникнути зараження військовослужбовців (ха-ха),
- не можна класти біля пам’ятників загиблим героям квіти,
- не можна надягати георгіївську стрічку й медалі – вони можуть стати переносниками вірусу…
Не можна буде взагалі навіть згадувати про Перемогу, потрібно боятися вірусу, санжарити оточуючих і не руйнувати ліберально-фашистські міфи”, – передає уявлення про “підступи Заходу” орієнтована на Росію співробітниця сепаратистської установи в Донецьку.


Варто зазначити, що подібне уявлення щодо ролі США в поширенні коронавірусу останніми днями проявляється в багатьох проявах у російському інформпросторі (цими днями РФ теж починає вживати деякі обмежувальні заходи у зв’язку з епідемією COVID-19).
Відео:
Читайте також:
“Не лише стримування”: Уляна Супрун – про те, як перемагає коронавірус Південна Корея
Нагадаємо, в Китаї з грудня 2019 року почали реєструватися випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.
Згодом стало відомо, що виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають (летальність становить близько 3,4%). Однак вакцини від COVID-19 наразі не винайшли.
Хвороба супроводжується жаром, сухим кашлем, задухою, пневмонією. Приблизно у 80% заражених людей захворювання проходить у легкій формі, у 15% – у важкій. Частина людей не підлягають інфікуванню.
Серед молодих людей кількість летальних випадків не перевищує 0,2%, тоді як для людей старшого й похилого віку рівень смертності може сягати 15% і зростати залежно від рівня медичної допомоги (зокрема наявності апаратів штучного дихання). Ускладнюють ситуацію також хронічні захворювання.
11 березня ВООЗ офіційно оголосила глобальну пандемію Covid-19.
За даними інфографіки Інститут Гопкінса, станом на 09:00 20 березня у світі зафіксовано понад 244 тисячі випадків зараження коронавірусом. Щонайменше 10030 осіб померли від ускладнень, викликаних COVID-19. Вилікувалися – понад 86031 людина.
Країни з найбільшим поширенням коронавірусу – Китай, Італія, Іран, Іспанія, Німеччина, Південна Корея, Франція, США.
У Росії станом на 20 березня відомо про 199 інфікованих та одну смерть.
3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною.
Першу смерть від коронавірусу в Україні зафіксували 13 березня : 71-річна жінка з Радомишля померла в лікарні. Вона повернулася 1 березня з Польщі до Львова, а потім поїхала на Житомирщину.
Станом на 20 березня в Україні зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, три з них – летальні.
У Китаї епідемія пішла на спад, після того як померли близько 3200 осіб і було запроваджено найжорсткіший карантин. Натомість COVID-19 масово поширюється в Європі.
Дедалі більше країн світу запроваджують жорсткі обмежувальні заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції – із закриттям кордонів, скасуванням масових заходів та зібрань, навчання у школах і ВНЗ, переведенням підприємств і установ на віддалений режим роботи, обмеженням сполучення між регіонами й деякими країнами тощо.
Найпершим в Італії 10 березня почав діяти урядовий декрет під назвою “Я залишаюся вдома”, який поширює дію карантинних заходів, запроваджених раніше лише в Ломбардії, на всю територію Італії.
Згідно з рішенням РНБО, Україна також закрила на два тижні кордон для іноземних громадян із 17 березня, а також пункти пропуску для авіа-, залізничного і автобусного сполучення із закордоном.
Із 17-18 березня в Україні припинено рух метро, міжміське й міжобласне пасажирське сполучення, введено обмеження на роботу закладів обслуговування й торгівлі, на пересування в населених пунктах та встановлено відповідальність за їх порушення.
Читайте також:
Через коронавірус російські найманці тікають з ОРДЛО, – розвідка
Унікальних переглядів: 148