Конституційний Суд України у вівторок, 3 березня, продовжить розглядати скарги на закон “Про очищення влади”, який передбачає, що низка чиновників часів експрезидента Віктора Януковича не можуть обіймати посади в державних органах влади.
Як передає “Новинарня“, розгляд закону вказаний у розкладі роботи суду.
Засідання у вівторок має розпочатися о 10:00, питання закону про люстрацію стоїть першим у порядку денному.
Нагадаємо, 28 лютого голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив про скликання позачергового пленарного засідання парламенту на 4 березня, на 16:00.
Рада розглядатиме “питання про Кабінет міністрів України та про діяльність МВС України, СБУ, ДБР, НАБУ, Офісу Генпрокурора у сфері подолання корупції в Україні і зміцнення правопорядку”.
Також повідомлялося, що на посаду прем’єр-міністра розглядається кандидатура Сергія Тігіпка, який підпадає під закон про люстрацію, оскільки як в уряді Миколи Азарова обіймав посаду віце-прем’єра.
Водночас у розмові з журналістами голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія обіцяв, що Тігіпка не зроблять прем’єром.
Читайте також:
Зеленський підтвердив, що зустрічався з Тігіпком. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!