Нова Рада поділила комітети: кому який

 

У Верховній Раді ІХ скликання визначилися з керівниками всіх 23 комітетів.

Про це заявив голова підготовчої депутатської групи, лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, передає “РБК-Україна“.

За результатами засідання підготовчої групи Разумков оголосив, хто очолить парламентські комітети:

Комітет з питань аграрної та земельної політики – Микола Сольський (“Слуга народу”)

Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська (“Слуга народу”)

Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов (“Слуга народу”)

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко (“Слуга народу”)

Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко (“Слуга народу”)

Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (“Слуга народу”)

Комітет з питань енергетики та ЖКГ – Андрій Герус (“Слуга народу”)

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький (“Слуга народу”)

Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (“Слуга народу”)

Комітет з питань інтеграції України з ЄС – Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Європейська солідарність”)

Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”)

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич (“Слуга народу”)

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (“Слуга народу”)

Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (“Слуга народу”)

Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубінець (позафракційний, колишній Блок Порошенка)

Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова (“Слуга народу”)

Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (“Слуга народу”)

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР – Сергій Кальченко (“Слуга народу”)

Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОПЗЖ)

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова (“Слуга народу”)

Комітет з питань транспорту та інфраструктури – н/д (перший заступник голови – Юлія Клименко, “Голос”)

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (“Слуга народу”)

Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко (“Слуга народу”)

Раніше джерело “РБК-Україна” повідомило, що депутати “Слуги народу” отримають 70 керівних посад в комітетах Ради. Крім глав комітетів, в це число входять секретарі та заступники керівників комітетів.

Напередодні стало відомо, що Яна Зінкевич з “ЄС” очолить тимчасову спеціальну комісію з питань ветеранів.

Новий парламент стартує 29 серпня.

Читайте також:
Для “Слуги народу” чоловік однокласниці Зеленського кращий голова оборонного комітету, ніж генерал Забродський

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

   

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

  ...

...  

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: