“За прикладом Африки”. Перший публічний виступ Зеленського після інавгурації – російською мовою. ВІДЕО

 

Президент Володимир Зеленський виступив на форумі інтернет-діячів іForum-2019, який відбувається в Києві.

Як передає “Новинарня“, свою першу публічну промову (після інавгураційної) новий президент виголосив повністю російською мовою.

Він вийшов на сцену в сорочці із закасаними рукавами, багато рухався, розмахував руками, жартував. Говорив своїм звичним “кварталівським” тоном.

Доповідь “Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом” він виголосив без суфлерів і папірців, при цьому виступ Зеленського супроводжувався відео- та фотоматеріалами на плазмі.

Головні тези Зеленського: на відміну від попередніх чиновників-ретроградів, він не обіцятиме 100500 заводів із випуску автомобілів “Тесла”, з’єднаних Гіперлупом, а працюватиме на справжній прорив у високих технологіях.

Його мета – “уряд у смартфоні”, доступний для кожного українця, інтернет у кожному селі, смартфони для бабусь, соціальні ліфти для айтішників тощо.

На думку Зеленського, Україна за прикладом Африки може перескочити деякі етапи технологічної революції.

“Перед нами стоїть немало викликів учорашнього дня, але чому одночасно з цим ми не можемо говорити про майбутнє? Є нормальні світові всім відомі приклади. Ось мені подобається приклад Африки, яка успішно перескочила дротовий телефонний зв’язок і відразу перейшла до мобільного… Вони знайшли шлях, вони обминають ці ями вчорашнього дня”, – сказав новий президент.

У цьому контексті він визнав, що в Україні зараз багато проблем і багато “факапів”. Але, на думку президента, вони теж можуть стати шансами для змін.

“Ось вам приклади: за відсутності електромереж уряд може реально крокувати в сторону відновлюваної електроенергетики, за відсутності банківської інфраструктури – те, що реально у нас відбувається – можна йти до цифрового банкінгу, за відсутності транспортної логістики треба йти до дронів“, – вважає Зеленський.

Фото Укрінформ:

Володимир Зеленський - Іфорум Володимир Зеленський - Іфорум _4 Володимир Зеленський - Іфорум _3 Володимир Зеленський - Іфорум _2 Володимир Зеленський - Іфорум _1 Володимир Зеленський - Михайло Федоров _1
<
>
Фото: Укрінформ

Серед іншого, Володимир Зеленський висловив нарікання на застарілі рамки безпеки, через які потрібно проходити для участі в заходах із президентом. Він оголосив, що стане першим замовником “стартапу” на заміну рамкам металошукачів.

Зеленський покликав на сцену керівника діджитал-напрямку його виборчої кампанії Михайла Федорова, запропонував поцілувати себе “в щічку”, тобто говорити в мікрофон на щоці в президента.

Федоров оголосив, що Зе-команда із понеділка запускає проект “Ліфт” – сайт, на якому IT-спеціалісти зможуть залишати свої резюме та опис проектів для діджиталізації урядування, без проходження бюрократичних процедур.

Володимир Зеленський висловив переконення, що для вирішення проблем і прориву в багатьох галузях Україні необхідні інновації.

“Насправді в нас дуже багато викликів. Я скажу кілька тез. Ми хочемо низьких тарифів – треба менше “бла-бла-бла” про це, Треба тягнутися до інновацій відновлюваної енергетики. Ми хочемо екологічно чистий і доступний транспорт – нам потрібно зробити інфраструктуру для електромобілів і безпілотників”, – сказав президент на iForum-2019.

“Ви самі знаєте, що без інновацій немає конкуренції, без конкуренції немає робочих місць, виробництва, податків”, – додав він.

Повне відео виступу від Команди Зеленського:

Український форум інтернет-діячів іForum-2019 присвячений проблемам розвитку інтернету.

Читайте також:
Указ зник із сайту. Зеркаль відмовилася бути заступником глави АП, – ЗМІ

“Третій зашквар Зеленського за два дні. Парубій вже сказав, що чути запах шин”

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

[sendpulse-form id="91944"]