ДПСУ розповіла, скількох іноземців “забанили” в Україні через поїздки до Криму

 

У 2017 році майже 1500 іноземців, у тому числі понад сотні артистам та діячам культури, було заборонено в’їзд в Україну через відвідування ними тимчасово окупованої території АР Крим.

Як повідомляє Державна прикордонна служба, минулого року було складено майже 2,3 тис. адмінпротоколів за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

З початку 2018 року вже виявлено більш як 30 таких осіб.

“Зокрема, одну з порушниць, громадянку Росії, спинили вчора в аеропорту «Київ». Вона планувала потрапити в Україну прилетівши рейсом з Мінська. Однак під час прикордонного контролю з’ясувалося, що жінка незаконно відвідувала територію тимчасово окупованого Криму. Наразі росіянці заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки та відправлено зворотнім рейсом”, – інформує ДПСУ 13 січня.

Також на даний час за результатами моніторингу виокремлено понад 810 осіб, які, можливо, перебували на ТОТ АР Крим.

У відомстві нагадали, що, відповідно до законодавства, в разі порушення іноземцями правил перетину адмінкордону з АР Крим, в’їзд в Україну їм не дозволяється та приймається рішення про заборону в’їзду в Україну.

Державна прикордонна служба звертає увагу громадян України та інших держав, що порушення порядку в’їзду на територію тимчасово окупованої АР Крим через закриті урядом України пункти пропуску, в залежності від обставин, передбачає кримінальну (ст.332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 та ст. 204-2 КУпАП) відповідальність.

Читайте також:
Федір Добронравов із серіалу “Свати” отримав бан СБУ на в’їзд в Україну

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *