Над Україною починають спостережні польоти міжнародні спостерігачі

 

Група міжнародних спостерігачів, які представляють Швецію, Чехію та Іспанію, протягом тижня здійснять спостережний політ над територією України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони 5 вересня.

Група у складі 15 осіб (дев’ять спостерігачів від Швеції та по три – від Чехії і Іспанії) прибули до Борисполя літаком спостереження SAAB 340 (OS100) ВПС Швеції.

“Мета заходу — виконання спостережного польоту над територією України для розвитку відкритості і транспарентності, сприяння спостереженню за виконанням діючих угод у галузі контролю над озброєннями. Матеріали, отримані під час польоту, оброблятимуться в Швеції”, – інформує МОУ.

Спостережний політ буде здійснено відповідно до плану верифікаційної діяльності за міжнародними договорами та угодами у галузі контролю над озброєнням та за рішенням Консультативної комісії з відкритого неба щодо розподілу активних квот спостережних польотів на 2017 рік.

Місія працюватиме в Україні до 8 вересня.

Нагадаємо, в ці самі дні в рамках Договору про відкрите небо місія США та України проведе спостережний політ над Білоруссю та західними регіонами Росії.

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".