Оприлюднено матеріали “прослушки” поплічників Онищенка

 

Детективи Національного антикорупційного бюро прослуховували телефони соратників народного депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють в організації злочинного угруповання, що завдало збитків державі на суму близько 3 млрд грн.

Про це свідчать розсекречені документи НАБУ, які є оприлюднила “Українська правда”.

Зокрема у розмовах поплічників депутата згадується офіс, який Онищенко називає своєю “депутатською приймальнею”, а також є згадки про фіктивну біржу, на якій проводили фіктивні аукціони.

Представник “Нафтогаз трейду” та “Газтранспроекту”, які купували природний газ на фіктивних аукціонах, Мар’яна Гречанюк, по телефону представлялася Вікторією, не вказуючи свого справжнього імені.

Колишній директор фірми “Хас” Сергій Кабаєв також розповідає про обшуки, і хизується, що увнього нічого не знайшли, тому що він тримав документи на флешці.

Як відомо, 15 червня НАБУ передало до Генпрокуратури подання про позбавлення Олександра Онищенка депутатської недоторканності. 16 червня ГПУ направила його до Верховної Ради.
Онищенко підозрюється в причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ “Украгазвидобування”.

Станом на 19 червня суд заарештував на 60 днів усіх 10 осіб, затриманих 15 червня у “газовій справі”, в якій фігурує Онищенко.
Серед співучасників злочинів, у яких звинувачується депутат від “Волі народу” Олександр Онищенко, фігурують загалом 20 людей.

Сам Онищенко спростовує причетність до “газових схем” та заявляє, що  в часи депутатства не займався бізнесом.

Регламентний комітет Верховної Ради у середу, 29 червня, схвалив подання генерального прокурора щодо позбавлення Онищенка депутатської недоторканності.

Читайте також:
В НАБУ прояснили ситуацію зі справою Онищенка

НАБУ оприлюднило схему злочинів депутата Онищенка і компанії. ІНФОГРАФІКА

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *