З початку березня під Авдіївкою знищено понад сто бойовиків, – ГУР

 

На Донецькому напрямку за півтора місяці загинули понад сто бойовиків 11-го окремого мотострілецького полку так званої “армії ДНР”, який атакує позиції Збройних сил України в районі Авдіївської промзони та Ясинуватської розв’язки. Про це йдеться в сьогодніщньому зведенні Головного управління розвідки Міноборони.

“З метою посилення бойових можливостей тактичної групи, розгорнутої в районі н. п. Ясинувата, противником проведено перегрупування сил: з переднього краю виведено основну частину підрозділів 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го армійського корпусу (Донецьк) ЗС РФ для відновлення боєздатності (загальні втрати полку з початку березня становлять понад 100 військовослужбовців); передові позиції посилено підрозділами 3-ї (Горлівка), 5-ї (Макіївка) і 100-ї (Донецьк) окремих мотострілецьких бригад 1 АК ЗС РФ”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в окремі дні березня ескалацію бойових дій у районі “промки” під авдіївкою порівнювали зі “Сталінградом” і “другим Донецьким аеропортом”.

Читайте також:
ГУР: Під Авдіївкою – поповнення з Дагестану.
Росіяни дають хабарі, щоб лише не на “Промку”

“Заградзагони ДНР”. При спробі дезертирувати з-під Авдіївки
бойовик убитий російським офіцером

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *