“ДНР/ЛНР” мають доступ до списків переселенців і через свій “суд” відбирають у них житло

 

Вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей позбавляють квартир рішенням так званих “судів ДНР і ЛНР”. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила юрист донецької обласної організації “Комітету виборців України” Наталія Целовальниченко, передає “Укрінформ“.

За її словами, це може свідчити про доступ терористів до списків зареєстрованих на території України вимушених переселенців.

“У нас є інформація, що так звані “ЛНР” і “ДНР” мають прямий доступ до списків переселенців, які зареєстровані на території України”, – сказала Целовальниченко.
На підставі цих даних бойовики відбирають житло у людей.

“Це загрожує тим, що люди можуть фізично втратити своє майно на непідконтрольній українській владі території. Нам телефонують і скаржаться люди на те, що вони є переселенцями, а “ДНРівский” суд, посилаючись на те, що має інформацію зі списків, виносить рішення позбавити людину житла на тій території”, – сказала юристка КВУ.

Варто зазначити, що в Україні станом на 1 лютого перебувало на обліку 1 704 937 внутрішніх переселенців із Донецької, Луганської областей і Криму.

Читайте також:
Майже половина “переселенців”, які отримують допомогу Києва,
живуть в ОРДЛО, – голова СБУ. Ідеться про 15 млрд. грн.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *