“ЛНР” звільнила трьох українських полонених. Хоча обмін планувався “8 на 4”

 

Із полону бойовиків звільнені ще троє українців. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав президент України Петро Порошенко.

“Гарна новина від голови Служби безпеки України Василя Грицака. Тільки з полону звільнили ще трьох наших співвітчизників. Незабаром вони повернуться додому. У найближчі дні чекаємо гарних новин. Слава Україні!” – зазначив Порошенко.

Дивна прикмета: в день звільнення заручників- завжди сонце. Ще вчора тут була суцільна мряка і лив дощ, сьогодні- справ…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 26 лютого 2016 р.

 

Як раніше заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, представники України і самопроголошеної “Луганської народної республіки” (“ЛНР”) у Мінську в рамках Тристоронньої зустрічі контактної групи домовилися про обмін полоненими 26 лютого.
“В найближчу п’ятницю, 26 лютого, намічено звільнення чергової групи осіб: вісім осіб – владою України і чотири – від окремих районів Луганської області”, – повідомляв Сайдик.

Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер інформувала, що з полону бойовиків “ЛНР” 26 лютого звільнять чотирьох осіб.

Як писала Новинарня, у січні на переговорах у Мінську вже було досягнуто домовленості про обмін, однак бойовики щоразу уникали реалізації цих планів.

12 лютого, в день “нормандської” зустрічі й річниці мінських угод, відбулася масова онлайн-акція #FreeDonbasHostages.

20 лютого “ДНР” відпустила чотирьох українських полонених.

Читайте також:
Із полону визволено ще трьох українських бійців. Обміняли на шістьох бойовиків

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *