Лещенко: Наливайченко намагається примазатись до Саакашвілі

 

Сергій Лещенко
журналіст, народний депутат України від БПП

Про потяг Саакашвілі й пасажирів Наливайченка та Тимошенко (FB)

Сьогодні новонароджений борець з корупцією Валентин Наливайченко “зажигав” у ефірі одного з каналів.

Колишній керівник спецслужби, який мав нещодавно усю повноту влади (для цього в СБУ є управління “К”), зараз намагається вскочити на потяг громадського антикорупційного руху та паразитувати на прізвищі Саакашвілі.

“Формується антикорупційний фронт, до якого буде входити Тимошенко, Саакашвілі і Наливайченко”, – заявив Наливайченко, згадуючи про себе в третій особі.

Я не знаю, про який “фронт” він говорить, але я не бачив Наливайченка на жодній зустрічі з організації антикорупційних заходів, які проводить “Рух за очищення”. Те, що він робить – він намагається у суспільній свідомості прив’язати своє прізвище до набагато рейтинговішого Саакашвілі.

Ну а ідея антикорупційної боротьби в альянсі з Тимошенко виглядає карикатурною, адже саме Юлія Тимошенко принесла вірус корупції в українську політику, заповнюючи офшорні рахунки Лазаренка його “комісією” за газові контракти.
За оцінкою ФБР, Тимошенко переказала на рахунки Лазаренка щонайменше 100 мільйонів доларів “відкатів”. Це зараз велика сума, але в 1995-96 роках вона було просто астрономічною.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *