
Анонсована реформа в Збройних силах України має позитивні моменти, як-от дофінансування піхотних посад чи контракти з термінами служби, але є речі, які навряд зіграють значну роль.
Таку думку озвучив журналістам командир 3-го армійського корпусу бригадний генерал Андрій Білецький, передає “Укрінформ“.
“З моєї суб’єктивної точки зору, там є дуже позитивні моменти: дофінансування піхотних посад, введення контрактів із часовими термінами. Є моменти, які з моєї точки зору, не зможуть зіграти значну роль. Це, наприклад, залучення іноземців”, – сказав він.
Білецький вважає, що не вийде залучити для складної війни вмотивованого солдата з-за кордону в бажаній кількості. На думку бригадного генерала, потрібно рухатися шляхом роботизації війни і заміни піхоти на наземні роботизовані комплекси.
Читайте також:
Федоров і Сирський влаштували роз’яснення 300 командирам щодо армійської реформи. Далі – зміни в системі мобілізації
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!