
Російські війська завдали удару безпілотниками по медичному закладу в селищі Великий Бурлук на Харківщині, внаслідок чого там зайнялася пожежа.
Про це в неділю, 22 березня, повідомили в ДСНС України.
“Вранці російські війська атакували селище Великий Бурлук БпЛА. На території медзакладу зруйновано та охоплено вогнем гаражні бокси, пошкоджено лінію електропередач”, — розповіли рятувальники.
Обійшлося без постраждалих. До робіт залучалися 15 рятувальників і 4 одиниці техніки.
Читайте також:
Росія атакувала атакував Кривий Ріг: пошкоджено обʼєкт промислової інфраструктури
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!