Залізничне сполучення на ділянці на Київщині, де здетонували боєприпаси, відновили

Станом на 18:19 14 вересня залізничне сполучення на дільниці Васильків-1 — Боярка, яке було призупинене через пошкодження колій внаслідок детонації боєприпасів, відновили.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України.

“Завдяки злагодженій роботі працівників залізниці та ДСНС усі роботи виконано у надстислі терміни. Вечірні пасажирські поїзди повертаються на свої маршрути. Наразі на дільниці вони будуть рухатися за допомогою тепловозів, адже відновлення контактної мережі ще триває. Також можуть фіксуватися затримки поїздів, які вже перебувають у дорозі”, – зазначили в міністерстві.

Від завтра приміські поїзди між Києвом та Васильковом курсуватимуть через Боярку без обмежень.

Контекст

Як писала “Новинарня“, вночі на Київщині пролунало кілька сильних вибухів. Як повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник, вони не були повʼязані з повітряною атакою ворога – в межах Київської області ворожих повітряних цілей не фіксувалося.

На ранок Калашник написав, що у звʼязку з надзвичайною подією сталося пошкодження залізничної інфраструктури у Фастівському районі Київщини. Зокрема, довелося евакуювати пасажирів міжнародного поїзда №73 Харків – Перемишль. Трьом жінкам була надана медична допомога — у них була гостра реакція на стрес.

Як повідомили в “Укрзалізниці”, на час відновлювальних робіт поїзди далекого сполучення пустили в обʼїзд ушкодженої ділянки через Миронівку або Коростень.

Те, що пошкодження залізничної інфраструктури були спричинені детонацією боєприпасів під час перевезення “Новинарні” підтвердили в Генеральному штабі Збройних сил України.

“13 вересня після 23:30 на перегоні в Київській області почалася поодинока детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж. Особовий склад втрат не зазнав. Рух по залізничних коліях був зупинений, три вагони – відчеплені”, – зазначили в Генштабі.

Причину детонації встановить розслідування та службова перевірка.

Читайте також:
З’явилося відео з місця пошкодження залізничної інфраструктури під Бояркою, де здетонували боєприпаси

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна