Війська РФ 12 жовтня вбили двох та поранили 10 цивільних на Донеччині.
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
На автодорозі між с. Улакли і с. Дачне Волноваського району відбулося пряме влучання ворожого FPV-дрону в цивільний автомобіль, у якому загинув 19-річний водій. Армія РФ завдала удару по селищу Курахівка Покровського району. Дістала тілесні ушкодження, несумісні з життям, 84-річна пенсіонерка.
Також війська РФ обстріляли м. Селидове. Від влучання засобів ураження травмовано двох чоловіків та жінку. Під приціл окупантів потрапило і м. Сіверськ. Осколкових поранень та мінно-вибухових травм зазнали двоє місцевих жителів 23 та 25 років.
Під час атаки армії держави-агресора на м. Мирноград, перебуваючи у будинку, поранень зазнала подружня пара. Ще трьох цивільних 46, 50 і 73 років поранено у селищі Шевченко.
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).
Читайте також:
Російський FPV-дрон атакував автівку в Куп’янську: постраждало двоє людей
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!