Рекордна кількість поповнить лави Сил оборони: Зеленський, Сирський та Умєров особисто привітали випускників університету оборони

Президент України Володимир Зеленський, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров 18 червня особисто привітали випускників курсу стратегічного та оперативного рівнів підготовки Національного університету оборони України із завершенням навчання.

Про це вони повідомили на своїх офіційних сторінках.

“Цього року рекордна кількість – 100 та 1 захисник – поповнять лави Збройних сил, Національної гвардії, Державного космічного агентства, Державної прикордонної служби та інших складових Сил оборони України. Хлопці та дівчата здолали непростий шлях навчання у надзвичайно складний історичний період для нашої країни”, — зазначив Рустем Умєров.
Він наголосив. що попри всі труднощі Національний університет оборони України з честю виконав завдання підготовки на високому професійному рівні.

“Я вдячний керівництву, професорсько-викладацькому складу та усім, хто доклав зусиль для організації навчального процесу. Сьогодні саме випускники університету очолюють підрозділи Збройних сил України та інших військових формувань, які відіграють вирішальну роль у протистоянні агресору. Дякую кожному та кожній за вашу незламність, витримку, лідерські якості та патріотизм. Особлива подяка вашим рідним та близьким, хто підтримував вас у цей відповідальний етап вашого життя. Вірю, що ви усвідомлюєте рівень відповідальності, покладений на вас. Сподіваюсь, ви не зупинитеся на досягнутому і продовжите своє професійне зростання”, — додав міністр оборони.

Володимир Зеленський наголосив на потребі масштабувати Сили оборони.

“Увесь досвід нашого захисту в цій війні – досвід нашої армії, наших солдатів і командирів, наших бойових підрозділів, – увесь досвід, який допомагає Україні, ми повинні зберігати й поширювати, масштабувати на всю систему Сил оборони. Для того, щоб Україна досягала ще більших результатів, і щоб наші Сили оборони могли зберегти якнайбільше життів наших воїнів, і щоб ми могли завершити цю війну українською перемогою. Дякую всім, хто дбає про це!”, – сказав президент.

“Випускники Університету — офіцери із практичним досвідом ведення бойових дій. Наразі цей досвід підкріплений знаннями теорії та практики військового мистецтва. Це дозволить посилити Сили оборони й підвищити ефективність застосування військ. А в поєднанні з новітніми технологіями, допоможе більш ефективно застосовувати наші війська й збільшити втрати ворога. А головне — зберегти життя наших воїнів.
Роботизація, безпілотні системи, автоматизація процесів управління разом із якісною підготовкою військ та їх грамотним застосуванням — ось запорука нашого успіху та наших перемог”, – написав головком Олександр Сирський.

Він зазначив, що звернувся до випускників “із закликом бути безжальними до ворогів і берегти наших солдатів”.

Читайте також:
Сирський розповів про обстановку та мету своєї роботи на східному фронті

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна