
У Швейцарії 16 червня завершився дводенний Саміт миру. Другий саміт очікується вже у найближчі п’ять місяців.
Про це заявив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Касіс, повідомляє The Guardian.
За його словами, ймовірно, другий саміт відбудеться до президентських виборів у США, запланованих на листопад 2024 року.
Метою наступного саміту буде питання того, як прокласти шлях до миру в Україні.
Читайте також:
Учасники першого Саміту миру для України підписали Спільне комюніке
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!