Укрзалізниця в листопаді перевезла рекордні за час війни 14 млн тонн вантажів

Укрзалізниця в листопаді перевезла рекордні перевезла 14 млн тонн вантажів за час повномасштабного вторгнення. Це на 33,8% більше, ніж у цей же період 2022 року.

Зростання показників відбувається не тільки у внутрішніх перевезеннях, але й в експорті, повідомляє Міністерство інфраструктури 7 грудня.

Зокрема, на експорт було перевезено 2,4 млн тонн зерна, що на 13% більше ніж за цей же період 2022 року та на 40,4% більше жовтня 2023 року.

“Це надзвичайно важливий прогрес не тільки для України, але й для всіх тих, хто розраховує на наше зерно за кордоном”, – зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Кількість перевезень розподілена таким чином:
  • внутрішнє сполучення – 7,3 млн тонн (+19% від листопада 2022);
  • експорт – до 6 млн тонн (+56,2%);
  • імпорт – до 679 тис. тонн (+35,4%)
  • транзитні перевезення – до 65,5 тис. тонн.
Найбільше у загальному обсязі перевезень як всередині країни, так і на експорт за листопад 2023 року перевезено зерна – 3 млн тонн (+13%). Перевезення зернових у напрямку морських портів у листопаді становили 1,7 млн тонн, що в 1,7 раза більше у порівнянні з жовтнем поточного року. Водночас перевезення через сухопутні прикордонні переходи зменшились на 4,2% до 0,72 млн тонн.
Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна