Російські війська у ніч проти 25 жовтня знову атакували Херсонщину різними видами озброєння. Після 22:00 24 жовтня окупанти випустили по області 13 керованих авіабомб.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
“На місці одного з прильотів триває рятувальна операція. Ймовірно, під завалами люди”, – заявив він.
Загалом за минулу добу на Херсонщині зафіксовано 35 прильотів КАБів. Окрім того, росіяни завдали по Херсонщині ракетного удару. Була також атака “шахедом”.
Масштаби руйнувань уточнюються.
Читайте також:
На Хмельниччині – падіння уламків “шахедів”: 16 постраждалих, є руйнування
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!