Російський кримінал – найближчий наш союзник. Саме з нього почнеться переродження Росії, – Бондар

Андрій Бондар
письменник, перекладач

(FB)

Мені чомусь думається, що війна може стати непопулярною в Росії тільки тоді, коли одна з провідних ідеологічних складових заліської недоімперії скаже війні “ні”.

Я маю на увазі – ФСБ, церкву і кримінал.

Так-от, тільки у криміналу є потенційна можливість визволитися з-під пресу сук і смотрящих і сказати своє рішуче “ні” війні. І я думаю, що саме російський кримінал – найближчий наш союзник там. І саме з нього, з криміналу, почнеться переродження Росії.

Будьмо відвертими: росіян неможливо перетворити на пацифістів-толстовців. Особливо беручи до уваги той стан, у якому вони сьогодні перебувають. Тому їхнім дороговказом на роки згасання імперії знову стане гасло “саринь на кічку!” Бо тільки в тамтешньому криміналі, у кримінальних стосунках і способі ведення справ, у суворому арештантському укладі й понятіях можна знайти їхню ще не до кінця вбиту людську подобу.

Тому моральне переродження Росії почнеться з криміналу. Їхній Христос зараз в колонії для малолітніх сидить. Запам’ятайте цей запис.

Читайте також:
Історик Олександр Алфьоров: “Росіяни” – не нація, а морально-психологічний стан

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна