В Одесі виявили холероподібний вібріон у морській воді

В Одесі у відібраних 10 червня на морському порті причалу № 2 виявили холероподібний вібріон НАГ 1 групи по Хейбергу.

Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на дані державного управління «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Там вказують, що виділені холероподібні НАГ вібріони не є збудником холери, але викликають захворювання на гострі кишкові інфекції.

А у відібраних пробах морської води від 14 червня виявили позитивний результат РНК астровіруса. Санепідситуація перебуває на постійному контролі.

За інформацією Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області), у відібраних пробах морської води на пляжі «Ланжерон» зафіксоване перевищення завислих речовин у 5 разів.

Там також зафіксували, що рівень солоності перебуває нижче норми у 2,9 раза. А у відібраних пробах на 16-й станції Великого Фонтану зафіксоване перевищення завислих речовин у 2,1 раза, солоність нижче норми у 2,4 раза.

За результатами відомчого лабораторного контролю Філії «Інфоксводоканал» компанії «Інфокс», питна вода відповідає вимогам і дозволена до споживання.

Читайте також:
Солоність Чорного моря біля Одеси в 6 разів нижча від норми, слід очікувати заморні явища і цвітіння водоростей, – екологи

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна