Соцмережами шириться флешмоб “Єдине серце України” – на підтримку мешканців тимчасово окупованих територій, які чинять там пір загарбникам.
Флешмоб запустив рух спротиву “Жовта стрічка” 6 березня — до річниці початку опору окупантам після повномасштабного вторгнення РФ.
У березні 2022 року десятки тисяч українців виходили на мітинги у на той час уже окупованих Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Після того, як окупанти почали жорстко розганяти ці протести, опір на окупованих росіянами територіях перейшов у підпілля.
Учасники руху спротиву “Жовта стрічка” малюють проукраїнські плакати та графіті, пов’язують жовту стрічку як символ опору російській окупації та щодня нагадують, що Україна – єдина і неподільна.
Щоб долучитися до флешмобу, потрібно:
Водночас у тимчасово окупованих містах завдяки активістам “Жовтої стрічки” з’являться жовті половинки сердець. Організатори акції поєднають їх у колажі з половинками, сфотографованими поза межами окупованих територій, і таким чином з’єднають серця по всій Україні.
Фотоколажі з поєднаними половинками сердець будуть опубліковані на сторінках руху спротиву
До флешмобу щодня долучаються користувачі з найрізноманітніших куточків України.
Приєдналися до акції й українські полярники, які нині перебувають в Антарктиді на станції “Академік Вернадський”.
“Наша крижана антарктична половинка об’єдналася з гарячою кримською”, — написали полярники, наголосивши, що навіть в Антарктиці їх тримає міцний зв’язок із Батьківщиною.
“Його не можуть розірвати тисячі кілометрів відстаней, океани, гори, континенти, найлютіші морози та найсильніші вітри, бо цей зв’язок – у серці. Знаємо, що таку ж єдність з Україною відчувають тисячі людей, чиї домівки насильницьки захопила Росія. Цю єдність так само неможливо знищити – як би не намагався ворог”, – наголосили учасники 27-ї Української антарктичної експедиції.
Читайте також:
Рух спротиву “Жовта стрічка” заявив про майже 1000 своїх активістів у Криму
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!