В Україну сьогодні повернуться 12 громадян, які перебувають в ізоляторі аеропорту Афін.
Про це у вівторок, 7 липня, повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба на сторінці у фейсбуці.
“12 громадян сьогодні повернуться до України двома рейсами RyanAir, ще 4 – рейсом WizzAir. Повернення буде здійснене коштом авіакомпаній. Дякую колегам в консульському департаменті МЗС, наших посольствах в Греції та Ірландії за ефективну роботу”, – йдеться у повідомленні міністра.
Кулеба зазначив, що ще стосовно чотирьох українців, які перебувають у Греції, питання вирішується.
Він дав також поради подорожуючим. Зокрема, перевіряти інформацію щодо можливості в’їзду до країни до придбання квитка.
“Не тіште себе ілюзіями, що головне долетіти до омріяної точки, а там ви якось проскочите”, – наголосив міністр.
Як інформувала “Новинарня“, 4 липня до Афін прилетіли 17 українців, яких не пропустили на територію Греції та залишили в ізоляторі в аеропорту. Р
ішення ухвалили через заборону на в’їзд до ЄС громадянам третіх країн у зв’язку з коронавірусом.
Читайте також:
ЄС не відкриє кордон для українців з 1 липня через різну динаміку коронавірусу, – Стефанішина
На море з 1 липня: три популярні “курортні” країни відкрили кордони для українців
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!