Рада перенесла сесію Парламентської асамблеї НАТО у Києві

 

Верховна Рада у вівторок, 2 червня, ухвалила постанову “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору” (№3529).

Як повідомляє “Укрінформ”, постанову підтримав 321 депутат.

Згідно з постановою, організаційний комітет повинен затвердити план заходів з підготовки і проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО в Україні у двотижневий термін після узгодження остаточної дати проведення заходу.

Кабінет Міністрів також має визначитися щодо участі посадових осіб відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у підготовці і проведенні зазначеної сесії Парламентської асамблеї НАТО та забезпечити своєчасне фінансування передбачених у кошторисі Верховної Ради видатків на її проведення у відповідному бюджетному році.

У пояснювальній записці йдеться про те, що в зв’язку із запровадженням карантинних та обмежувальних заходів у державах-членах та державах-партнерах Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору, які унеможливлюють проведення Весняної сесії ПА НАТО у Києві 22-25 травня 2020 року, виникла потреба у перенесенні Весняної сесії на пізніший період.

Читайте також:
У Раді “слуг народу” закликали підписати проєкт постанови про відставку Авакова


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна