ДШВ пояснили, як Росія використала у своїй пропаганді викрадення українського десантника

 

Викрадення 30 травня на адміністративній межі з Кримом десантника солдата Євгена Добринського Росія використала в своїй пропаганді, поширивши неправдиву інформацію про інцидент.

Про це у вівторок, 2 червня, заявили в пресслужбі Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У КДШВ стверджують, що повідомлення, яке напередодні поширила Федеральна служба безпеки РФ, носить інформаційно-психологічний характер та спрямоване на дискредитацію Збройних сил України.

Зокрема, фейковою назвали інформацію про те, що, нібито військовослужбовець був у стані алкогольного сп’яніння та під дією наркотичних речовин сам опинився на території України, тимчасово незаконно окупованій РФ.

“Якби ця інформація відповідала дійсності, відеозвернення з відповідною експертизою були б опубліковані першого ж дня, а не через три доби. Саме такий мінімальний термін потрібен спецслужбам РФ, щоб психологічно обробити затриманого, погрожуючи розправою та іншими діями”, – наголошують пресофіцери Командування ДШВ.

У заяві наголошується, що на відео, яке вже бачили у КДШВ, військовий виглядає пригніченим та промовляє заздалегідь підготовлений текст.

“Не виключено, що знаходиться під дією спецпрепаратів“, – підкреслюють у Командуванні та зауважують, що роблять все, аби повернути солдата Добринського додому.

Деталі та обставини зникнення військовослужбовця з’ясовують правоохоронні органи під час проведення слідчих дій, додали в КДШВ.

Як писала “Новинарня“, 30 травня поблизу півострова Чонгар на адміністративному кордоні з окупованою автономною республікою Кримом був викрадений росіянами український десантник із 95-ї одшбр Євген Добринський.

2 червня російська ФСБ підтвердила затримання українського військовослужбовця поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом.
Його звинуватили у “незаконному перетині кордону”.

Окупанти стверджують, що під час затримання він був у нетверезому стані.

Читайте  також:
Як вижити в полоні та після нього

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна