“Пласт” запустив національну краудфандингову кампанію

 

У національній скаутській організації “Пласт” опублікували перелік проєктів на 10,5 млн грн, які мають намір реалізувати в 2020 році, та запустили національну кампанію зі збору коштів на них. Це зроблено з огляду на відсутність держфінансування “Пласту” на наступний рік.

Як повідомляє “Новинарня“, на сайті “Donate.Plast” в онлайн-режимі відображається рівень зібраних коштів щодо кожного з проєктів.

Фінанси будуть спрямовані, в тім числі, на:

  • залучення та навчання виховників, що працюють з дітьми;
  • створення нових осередків та забезпечення їх функціонування;
  • забезпечення організаційного функціонування “Пласту”;
  • організацію та проведення 25 таборів тощо.

Станом на вечір 23 жовтня 207 осіб вже пожертвували 153 тис грн. До завершення кампанії залишається 184 дні.

“Пласт” отримував державне фінансування протягом 2017-2019 років у розмірі 5 млн грн щороку, які цільово використовувалися на заходи для дітей та молоді. Завдяки цим коштам за останні 3 роки кількість дітей та молоді, що відвідали пластові заходи, збільшилася вдвічі і досягла 14 тис. осіб.

Як інформувала “Новинарня“, 30 травня Верховна Рада 8-го скликання ухвалила закон “Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України”.
19 червня тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав його і передав на підпис новому президента Володимиру Зеленському.

4 вересня президент Володимир Зеленський повернув Верховній Раді без підпису закон про державне визнання й підтримку національної скаутської організації “Пласт”.
3 жовтня ВР відправила на доопрацювання в комітет законопроєкт про державне визнання й підтримку національної скаутської організації “Пласт”.

Читайте також:
Парубій нагородив пластунів почесною грамотою Верховної Ради України

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна